Jump to content

Dennis12 - Servicii PAWN Calitative


Dennis12
 Share

Recommended Posts

Acum 14 ore, Dennis12 a spus:

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

m-ai amuzat maxim cu asta.

Da-mi un singur argument, eu am afaceri de 1500 RON postate, tu ce ai ? Doar multa prostie in creier ... esti pe langa si te numesti "web developer" 

Am specificat in topicul tau de ce nu am prezentat argumente, pentru ca tin oarecum la "reputatia" ta si mi-am propus sa nu iti stric "afacerile", pur si simplu e  un + pentru tine, nu sti sa-l pretuiesti, asa-i? :)))

Idiotule ..

 EDIT: multam pt opinie, chiar daca e de cacat :))))) 

Fiecare are o opinie diferita, putem sa ne certam pana maine, putem sa il chemam si pe qruby sa ne certam impreuna.

Nu te recomand deoarece sunt de parere ca "Afacerile" tale de 1500 lei sunt false. Pot sa iti ofer si eu dovezi cu paysafeuri de 2000 lei minim stransi in ultimele 3 luni.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
Acum 15 minute, OLTEANuadv a spus:

Fiecare are o opinie diferita, putem sa ne certam pana maine, putem sa il chemam si pe qruby sa ne certam impreuna.

Nu te recomand deoarece sunt de parere ca "Afacerile" tale de 1500 lei sunt false. Pot sa iti ofer si eu dovezi cu paysafeuri de 2000 lei minim stransi in ultimele 3 luni.

 

2000 in ultimele 3 luni ...pfff slab rău

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 43 minute, OLTEANuadv a spus:

Fiecare are o opinie diferita, putem sa ne certam pana maine, putem sa il chemam si pe qruby sa ne certam impreuna.

Nu te recomand deoarece sunt de parere ca "Afacerile" tale de 1500 lei sunt false. Pot sa iti ofer si eu dovezi cu paysafeuri de 2000 lei minim stransi in ultimele 3 luni.

Wow, sunt false :)))))))))))))))))

Omule, am pus poze cand le incarc in contul mypaysafecard, se vad ultimele 4 cifre ale paysafe-ului si am pus poze cu toate paysafe-urile, adica tot codul, rezulta ca se vad si ultimele 4 cifre, de unde as avea eu psf-uri in valoare de 2000 RON in 3 luni ? Imi dau parintii salariu lor sa bag paysafe ca sa ma dau mare sau cum :))))))))))))) esti doar un penibil .. 

Nu ma face ca in 48 de ore scot extras de cont de la banca si iti dau si poze cu tranzactiile din neteller "Bank transfer withdrawal" doar ca sa iti dovedesc ca esti prost .. 

Nu ma cert cu tine, dar nu te recomand pentru ca esti doar copy paste. 

Acum 27 minute, keNN. a spus:

 

2000 in ultimele 3 luni ...pfff slab rău

:)))))))) ce sa-i ceri 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
La 31.01.2019 la 14:05, MadalinAdv a spus:

Up, baiat de nota 10.

Multumesc ! ????  

La 31.01.2019 la 14:12, Syntetick a spus:

recomand!

Multumesc ????  

La 31.01.2019 la 23:43, K1nG a spus:

Up recomand Dennis 12 ani,

P.S: încă nu ai făcut 13 ani mă ????????????

N-am ajuns la asa performanta .. ????  

La 01.02.2019 la 0:23, Octavian a spus:

SUS CU ASTA RECOMAND

SUS SUS 

La 01.02.2019 la 0:32, Florin1337 a spus:

Recomand, sunt joker clientul tau fidel :3

❤️ ????  

Acum 14 ore, Nurdock a spus:

Recomand 

Pwp ????  

Acum 14 ore, Leonard a spus:

mi-a dat teapa cu 2 bonuri de masa, nu recomand

???? Nu yeste adv eu daca fur fur 10 bonuri, nu doar 2 esti un mincinos 

 

Acum 14 ore, HaoSs07 a spus:

Erau 3 de fapt dar imi era foame.

Ehhhh, erau 10 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Retired
1 oră în urmă, Octavian a spus:

SUS AM ZIS SUS RAMAI SI GATA R3SP3CT Dennis12

 

1 oră în urmă, Dani3l. a spus:

Up, il rekomand pe nabletu asta care-mi sta cateodata putin pe piula dar e ok :)) 

 

Acum 9 ore, treflarino a spus:

Recomand pe asta, mai ceva ca kseni csz +1 ❤️

 

Multumesc tuturor ! <3 :*  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...