Jump to content

Dennis12 - Servicii PAWN Calitative


Dennis12
 Share

Recommended Posts

Up recomand Dennis 12 ani,

P.S: încă nu ai făcut 13 ani mă ????????????

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 6 minute, OLTEANuadv a spus:

Nu recomand.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

m-ai amuzat maxim cu asta.

Da-mi un singur argument, eu am afaceri de 1500 RON postate, tu ce ai ? Doar multa prostie in creier ... esti pe langa si te numesti "web developer" 

Am specificat in topicul tau de ce nu am prezentat argumente, pentru ca tin oarecum la "reputatia" ta si mi-am propus sa nu iti stric "afacerile", pur si simplu e  un + pentru tine, nu sti sa-l pretuiesti, asa-i? :)))

Idiotule ..

 EDIT: multam pt opinie, chiar daca e de cacat :))))) 

Edited by Dennis12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...