Jump to content

Upgrade telefon


Wud
 Share

Recommended Posts

Salut! Am deschis acest topic pentru câteva păreri. Dețin un Samsung Galaxy S6 Edge de 2 ani, însă bateria nu prea mă mai încântă și vreau să fac un upgrade odată cu lansarea Samsung Galaxy S8 și Samsung Galaxy S9. Merită să îmi cumpăr alt telefon sau să rămân tot cu acesta? Dacă da, S8 sau S9? De ce? Mulțumesc anticipat!

Edited by Wud
Link to comment
Share on other sites

Eu unu am sa îmi iau un S8 in vara. Pentru mine e perfect s8-ul nu vreau mai mult. Cât despre S9 te invit sa vezi parerile mele despre acel device.https://leaks.ro/index.php?/topic/125-are-samsung-galaxy-s9-plusuri-sau-minusuri/&do=findComment&comment=5375

Am citit părerile tale și am văzut că nu prea ai fost încântat de baterie. Bateria de la S8 ține mai mult?

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Eu am un S8+, cumpărat cu o săptămână înainte de deschidere, bateria mă ține peste 1 zi jum. dacă nu-l folosesc ( fără mod economisire baterie ) și undeva la 16h. dacă-l mai folosesc când și când.

Dacă-l folosesc încontinuu, bateria se termină cam după 2-3h ( să-l folosesc NON-STOP pe date mobile, pe wifi ține și 4h. uneori, depinde de activitate. ).

S9 nu prea mi-a plăcut, nu am fost chiar așa încântat de el, dar recomand S8+.

re

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...