Jump to content

WiNKs's galery


winks
 Share

Recommended Posts

Parerea mea care este una a unuia care nu e chiar asa de bun insa sincer eu nu preaa vad modificari la poze prea mari, probabil doar niste efecte de culoare. Nu ma intelege gresit, arata cat de cat bine insa eu sunt genul de om care imi place sa lucrez mult pozele si poate nu sunt toti asa; adica un utilizator de photoshop ar trebui sa stie sa faca un Clipping Mask sau un Smudge sau sa puna o bordura (basic) si nu prea le vad lucrurile astea in poze. 

Anyway arata binisor si tine-te de munca ;)

asdf.png

UaA_1.png

Link to comment
Share on other sites

  • Designer

Parerea mea care este una a unuia care nu e chiar asa de bun insa sincer eu nu preaa vad modificari la poze prea mari, probabil doar niste efecte de culoare. Nu ma intelege gresit, arata cat de cat bine insa eu sunt genul de om care imi place sa lucrez mult pozele si poate nu sunt toti asa; adica un utilizator de photoshop ar trebui sa stie sa faca un Clipping Mask sau un Smudge sau sa puna o bordura (basic) si nu prea le vad lucrurile astea in poze. 

Anyway arata binisor si tine-te de munca ;)

Stilul meu este unul simplist, de aceea nu vezi in pozele mele ceea ce ai mentionat mai sus. Pe deasupra, ar fi inutil sa pun clipping mask in texte secundare sau in acele "W"-uri, parerea mea este ca un gradient da mult mai frumos. Cat despre bordere, nu ma atrag deloc. Am sa ma gandesc la smudge pentru urmatoarele avatare. Multumesc de parere :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...