Jump to content

Nobilzeus - tepar de sezon


Raul23
 Share

Recommended Posts

@nobilzeusAdv  bai baietas, tu la 14 ani te dai baiat ca dai teapa de 25 lei,  odata ce nu dai produsul intact si incomplet e normal ca omul sa isi retraga banii.

Dai teapa de 5 euro sa iti bagi minute pe telefon sau ce? 

 

1. Omu iti trimite bani 

2. tu pui sistemu aiurea 

3. spui "  stai asa ca iti mai dau cv din gamemode "  apoi ignoi omul care ti-a cumparat sistemul si il lasi ca un C***T in ploaie asa ne aneu si mai ai si tupeu sa zici " HA ca mi-ai dat refund la bani "    nu e normal ?  da la 14 ani ai tai tot ce zboara se mananca

Link to comment
Share on other sites

Acum 42 minute, MihaiADV a spus:

Pune si tu poze la ce ora ti-a trimis banii si cand a dat refound... Plus ca nu are legatura, adica ti-a dat banii, i-ai pus sistemu si dupa a dat refound.... Deci sistemu nu mergea din prima... Nu ai cum sa spui faza "ti-am bagat sistemu greșit pentru ca ai dat refound" pentru ca tu ii bagasei deja sistemu pana sa dea refound. 

Așteptăm pozele tale. 

se vede in videoul lui ca a dat refound, daca ai ochii

Link to comment
Share on other sites

Acum 37 minute, IObiT a spus:

@nobilzeusAdv  bai baietas, tu la 14 ani te dai baiat ca dai teapa de 25 lei,  odata ce nu dai produsul intact si incomplet e normal ca omul sa isi retraga banii.

Dai teapa de 5 euro sa iti bagi minute pe telefon sau ce? 

 

1. Omu iti trimite bani 

2. tu pui sistemu aiurea 

3. spui "  stai asa ca iti mai dau cv din gamemode "  apoi ignoi omul care ti-a cumparat sistemul si il lasi ca un C***T in ploaie asa ne aneu si mai ai si tupeu sa zici " HA ca mi-ai dat refund la bani "    nu e normal ?  da la 14 ani ai tai tot ce zboara se mananca

hai ma copilas ma lasi cu skemele voastre

ca sa se transfere bani in modul cum i-a trimis el dureaza 14 zile sau ceva gen, ca dupa un minut daduse refound oricum

14 ani aveti voi daca credeti ca merg fazele astea

Link to comment
Share on other sites

Bai copile tu esti sanatos?  tu faci mangeala de asta cu mine,  cand dadeam eu tepe si transferam bani cu skrill tu nici curent in casa nu aveai esti nebun

Tu esti prost ca la cum vorbesti si cum te comporti se vede ca esti un trambalau ofticat care pentru 25 lei ar face si alte minuni nu vreau sa spun.

Dar stii cum se spune  " fiecare face ce stie cu gura"

 

Link to comment
Share on other sites

`ou dar vai am peste tabloul nou achiziționat și o bilă de biliard` - m-ai marcat

Sincer, nobilzeus e un gunoi pentru chestia asta, îl știam băiat cuminte ce știa să scripteze cam orice, dar să dea țepe, în nici un caz. Așa că, doar în câteva minute îți poți duce cariera pe pulă :<

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...