Jump to content

Nobilzeus - tepar de sezon


Raul23
 Share

Recommended Posts

  • Username-ul tău: Raul23
  • Username-ul celui reclamat: @nobilzeusAdv
  • Detalii: Am vrut sa cumpar un sistem si el si-a batut joc de mine, i-am platit suma de 25 de lei / 5 euro pentru sistemul de Vip Menu dupa ce i-am platit suma, i-am trimis datele supremo pentru a il implementa el (spunand ca ofera si implementare gratuita la oricare sistem cumparat), mi-a implementat sistemul, iar apoi dupa ce a vazut ca sistemul nu functioneaza mi-a lasat un mesaj spunand ca "caut ceva in system si iti trimit pe discord" de aici am asteptat 5 minute si am vazut ca a inceput sa se joace alte jocuri, iar dupa 5 minute i-am dat un mesaj "Atat, nu mai trimiti nimic?" iar dupa o ora si 10 minute a raspuns cu mesajul "asteapta" am asteptat in jur de 30 de minute si i-am trimis un mesaj "Mai astept?" dupa care el a iesit de pe discord.
  • Dovezi (screenshot-uri, video-uri): https://imgur.com/a/7xDFqRi
  • Alte precizări: 
Link to comment
Share on other sites

Mare Scripter.Cum să fii tu cel ce a creeat systemul și să nu știi să-l implementezi frate.Indiferent de gamemode atunci când faci un system te folosești de niște valori.

+1 pentru țepari

Edited by Adryan
Link to comment
Share on other sites

Acum 34 minute, nobilzeusAdv a spus:

hai ca dupa ce ai trimis bani nu ai dat pe anulare

daca esti posthunter dete drequ

se poate warn pt topic aiurea?

Pune si tu poze la ce ora ti-a trimis banii si cand a dat refound... Plus ca nu are legatura, adica ti-a dat banii, i-ai pus sistemu si dupa a dat refound.... Deci sistemu nu mergea din prima... Nu ai cum sa spui faza "ti-am bagat sistemu greșit pentru ca ai dat refound" pentru ca tu ii bagasei deja sistemu pana sa dea refound. 

Așteptăm pozele tale. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...