Jump to content

Servicii - Treflarino


TreflA
 Share

Recommended Posts

  • Username: Treflarino
  • Varsta: 16
  • Ce fel de servicii oferi?: PAWN.
  • Pret: Pretul este in functie de ce se cere, pretul va fi discutat cu cumparatorul in cauza.
  • Detalii de contact: ->
  • Pentru contactarea unui potential cumparator am urmatoarele:
  • Discord: Treflarino nͫiͤcͫeͤ#6857
  • Leaks.ro - profile: https://leaks.ro/profile/8081-treflarino/
  • Alte precizari: In primul rand multumesc ca ati citit / inca cititi acest topic creat cu scopul de a oferii servicii pentru domeniul PAWN, daca va intrebati `cine e anonimu asta?` raspunsurile sunt urmatoarele: -->
  • Numele: Ionut Ciortan
  • Varsta: 16
  • Oras: Resita, Jud: Caras-Severin
  • Domeniu: PAWN
  • Experienta (ani in acest domeniu): 2 ani - 2 ani jumate.
  • Recomandari: Dovezi cum ca as fi de incredere mi le puteti cere pe discord, nu le pun aici deoarece nu vreau sa fac un `OFF-Topic`.
  • Exemple cu sistem realizate de tine: O sa urmeze, m-am apucat sa fac sisteme la care o sa le fac prezentare si o sa postez pe Youtube.
  •  
  • Multumesc pentru citirea topicului, daca ma cunoasteti sau stiti cam ce pot sa fac va rog sa va lasati parerea mai jos in sectiunea de comments.
  • O zi frumoasa pentru toti va doresc.

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TwEnZyAdv said:

Recomand, dar nu cred ca stii sa faci sisteme extraordinare...optimizate etc...

Multumesc pentru recomandare, fiecare cu parerea lui ma bucur ca ti-ai exprimat-o.

Pe optimizare is bun.

Pe partea de sisteme extraordinare nu am idei 🙂

 

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, st0rysmecheru said:

+rep la vtm

 

5 hours ago, Keisenkov said:

ba recomand, m-o ajutat mult

 

5 hours ago, Dani3l. said:

+rep pt nhabu asta chare fashe chiestii ehxtrahordinaree ❤️ **p.s: nu e adv 😛 e nhab** recomand nhabu

Multumesc frumos ❤️

Va iubi.

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

Putem vedea și noi niște sisteme, proiecte create de tine ?, ca sa ne putem da cu părerea.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...