Jump to content
Existing user? Sign In  

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tabel lideri Intră pe discord Donează
Vlad33333

Recrutez - Partener

Recommended Posts

• Username:Vlad
  • Vârstă:Matură.
  • Ce recrutezi?:Partner.
  • Ce oferi în schimb:Am precizat mai jos.
  • Detalii de contact:Discord: RoVladYTX#8781
  • Alte precizări:Salut si bine v-am gasit.Am revenit pe comunitate pentru a posta un anunt.

Doresc sa va anunt ca momentan am un host de samp ,cat si un gamemode lucrat aproximativ 2 luni.Eu momentan lucrez cu un scripter.Ambii avem un nivel de 95-97% de cunoaștere in limbajul pawn(putem face de la sistem de stage pana la sisteme la cerere le textdraw).Eu detin un host de samp de 50 de sloturi si a fost promovat de un youtuber dar din pacate dupa ziua deschiderii playerii au plecat.As avea nevoie daca doreste cineva sa vina cu promovari pe youtube(aproximativ 250 views la videoclipuri) sau pe cineva sa investească în promovari( aprox 20 euro) Acesta va primii acces la host ,baza de date, gamemode , deci practic la tot.Pentru cei ce sunt interesați le pot oferi cateva poze sau videoclipuri cu niste gm-uri.Ma puteti contacta pe discord:RoVladYTX#8781.Va rog sa nu ma deranjați inutil.Ofer si cer seriozitate!Multumesc de atentie

90% din jumatate de limbaj poate.

xm5rUZe.png

Nu este disponibilÄ nicio descriere pentru fotografie.

Fast-PAWN.SHOP

Nu recomand acum 5 luni cerea ajutor pe niste sisteme banale, este si la o varsta frageda si nici nu stie mai nimic din pawn.