Jump to content

Gamemode L2P + Panel


SkillZAdV
 Share

Recommended Posts

Acum 5 ore, SkillZAdV a spus:

adv1.png.f3a56e0cbb11c9c3459c0dbd21c9c1e8.png

Am zis ca mai bine il luati de la mine decat sa apara pe forumuri fantoma cu keyloggere prin ele.

Se compileaza cu zeex compiler, succes cu el, sa va spalati pe cap cu el.

Videoclipuri cu gamemode-ul:

 

Download:

Hidden Content

  • Reply to this topic to see the hidden content.

 

Execute Compiler:

Hidden Content

  • Reply to this topic to see the hidden content.

 

Panel:

Hidden Content

  • Reply to this topic to see the hidden content.

 

+1 mersii mult

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, SkillZAdV a spus:

Adevarul e ca in 2 saptamani cat am lucrat la el aveam timp sa rescriu tot. Te bagi ca chilotii in fund si nu stii ce vorbesti. Ce optimizare ai tu nevoie la 30 jucatori?

 

Pai ma bag, un server il deschizi cand e frumos structurat si optimizat. Tu deja l-ai deschis cu gandu ca nu faci 100 on si mna dc optimizare. E tot una la tine sa ai 190 tick-uri la 100 on sau sa ai 170 nu ? - exemplu. Atata timp cat nu faceti ceva "unic" am tot dreptu sa critic si sa ma bag ca un chilot in cur, vorba ta. Ajungeti sa va vindeti si rahatu din fund intr-o zi

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Wildo a spus:

 

Pai ma bag, un server il deschizi cand e frumos structurat si optimizat. Tu deja l-ai deschis cu gandu ca nu faci 100 on si mna dc optimizare. E tot una la tine sa ai 190 tick-uri la 100 on sau sa ai 170 nu ? - exemplu. Atata timp cat nu faceti ceva "unic" am tot dreptu sa critic si sa ma bag ca un chilot in cur, vorba ta. Ajungeti sa va vindeti si rahatu din fund intr-o zi

Nu eu am decis cand o sa fie deschis, serverul avea 150 sloturi, burned fuge de la 400+. Genul asta de joc se cauta asta se face, fa tu ceva unic si posteaza-l. Sanatate.

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, SkillZAdV a spus:

Nu eu am decis cand o sa fie deschis, serverul avea 150 sloturi, burned fuge de la 400+. Genul asta de joc se cauta asta se face, fa tu ceva unic si posteaza-l. Sanatate.

Ce logica are sa fac ceva unic si sa-l postez? E ca si cum sunt rege si-mi dau coroana de pe cap la niste putzoi de 13 ani care-si fac server de samp la 10 on dam 15 lideri. Ce e unic si stabil stai calm ca nu se posteaza pe net. Voiai si tu sa atragi atentia cu un gunoi de gamemode dupa cum a zis si Daedric .  Hai noroc

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Wildo a spus:

Ce logica are sa fac ceva unic si sa-l postez? E ca si cum sunt rege si-mi dau coroana de pe cap la niste putzoi de 13 ani care-si fac server de samp la 10 on dam 15 lideri. Ce e unic si stabil stai calm ca nu se posteaza pe net. Voiai si tu sa atragi atentia cu un gunoi de gamemode dupa cum a zis si Daedric .  Hai noroc

Se vede ca nu ai citit topicul si chiar te bagi ca chilotii in fund.

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...