Jump to content

Gamemode L2P + Panel


SkillZAdV
 Share

Recommended Posts

Acum 33 minute, Eysette a spus:

Persoana respectivă ți-a dat o anumită sumă de bani pe el bănuiesc, nu? E strict alegerea lui ce face cu el, deoarece l-a CUMPĂRAT!

E ca și cum, mergi și cumperi o bicicletă, și tipul vrea o să dea unuia gratis, ție nu îți convine, mergi și îi iei bicicleta.

Dacă stăm să ne gândim, ceea ce ai făcut tu se poate numi FURT, și, după părerea mea, poți fi marcat ca și ȚEPAR.

mai dau un reply ca nu merge sa dau edit.

Nu doar el a cumparat gamemode-ul, a fost vandut la destule persoane, cand a cumparat gamemodeul si a asumat riscul asta. mai ales daca el unul PUNE PE FACEBOOK SI DA LA MAI MULTI GAMEMODE-UL, INAINTE SA IL PUN EU IL AVEA JUMATE DE COMUNITATE. Te rog frumos sa nu mai comentezi aiurea cand habar nu ai despre ce vorbesti. Hai sa facem hate, sa ne bagam aiurea in seama chiar daca nu stiu despre ce e vorba. 

Las aici reply poate vad mai multi (daca e nevoie o sa las si dovezi).

- Un client mi-a dat mesaj acum cateva zile pe facebook ca este int de gamemode, i-am spus pretul si a spus ca ma anunta dupa ce cumpara paysafe, azi mi-a dat mesaj "salut frate, cum compilez gamemode-ul ca imi da 20 errori". Nu e nimic ciudat aici? De unde are el gamemode-ul, e clar ca cineva care a pus post pe facebook il vindea / il dadea gratis probabil cu comenzi ascunse dau keyloggere prin el.

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rwrwrwr said:

Help am o problema, cand dau compile apare cv cu not responding si o chestie ce se incarca, si ramane asa. Dupa cand ii dau start sv apare fatal error 111: user error: Did you do <YSI/y_hooks> instead of the required <YSI\y_hooks>? @SkillZAdV @Tukson @KripToN. help pls

Foloseste zeex compiler

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...