Jump to content

[PANEL] Backcode.ro - LARAVEL


Backcode
 Share

Recommended Posts

Chiar acum, Backcode a spus:

 

 

eu am zis ceva cu ultima fraza, daca vrei sa vezi cum arata un panel adevarat, lasa mesaj cu baza + templateul si o sa aleg random.

Acu daca voi puneti comentarii aiurea, e treaba voastra, incerc sa diversific si sa va aduc un bine comunitatii voastre, LEAKS, prin adaugarea de mai multe paneluri si scripturi.

Pacat ca nu va doriti asta.

 

daca vreau un panel bun fac comanda la wcode cum a facut si b-hood si aia e

Link to comment
Share on other sites

bun, inainte sa imi spui ca ti-am cerut ajutorul in trecut, asa e, chiar l-am cerut fiindca eram noob si inca sunt.
te crezi zeu pe webdeveloping. nu te mai crede fiindca nimeni nu e perfect pe un anumit domeniu. sa spunem de kseni, nici el nu e perfect in pawno. exact asa esti si tu in webdeveloping.

avand in vedere ca sunt doar un copil de 14 ani nu cred ca tre' sa ma iei in serios dar macar citeste si tine cont.

 

 

Link to comment
Share on other sites

La 09.07.2019 la 11:08, constyadv a spus:

bun, inainte sa imi spui ca ti-am cerut ajutorul in trecut, asa e, chiar l-am cerut fiindca eram noob si inca sunt.
te crezi zeu pe webdeveloping. nu te mai crede fiindca nimeni nu e perfect pe un anumit domeniu. sa spunem de kseni, nici el nu e perfect in pawno. exact asa esti si tu in webdeveloping.

avand in vedere ca sunt doar un copil de 14 ani nu cred ca tre' sa ma iei in serios dar macar citeste si tine cont.

Nu am zis ca sunt zeu, vreau doar sa ofer un pan3l free.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...