Jump to content

Panel Colapse


Raka
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Global Moderator
La 06.07.2019 la 1:19, Backcode a spus:

"Hai cocos las-o".

O fi fost făcut pe repede înainte, însă în din cate îmi aduc aminte tukson a fost web developer la new times minim 3 săptămâni, așa că în 3 săptămâni dacă nu ai fost in stare sa scoți niste scripturi nefolositoare din panelul ăla și să îl pui la punct, nu cred că poate fi comparat cu mine.

Și crede-mă nu sunt singurul care e peste Tukson in webdev,la fel e și @MadalinAdv, @Alexsighy, @Eyesky, Donboo, Infinity, Ksenon și lista poate continua. Așa că stai cuminte, "cocos" și nu mai pune panelurile găsite pe leaks la vanzare.

 

nici Ksenon si nici Infinity nu e peste Tukson, ba v-am zis sa stati parcati, ce tot te agiti asa ca nesu' la plic.

MadalinAdv peste Tukson? copile, du-te fa-ti un transplant de creier ca esti prost de bubui grav.

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, Syko a spus:

 

nici Ksenon si nici Infinity nu e peste Tukson, ba v-am zis sa stati parcati, ce tot te agiti asa ca nesu' la plic.

MadalinAdv peste Tukson? copile, du-te fa-ti un transplant de creier ca esti prost de bubui grav.

pai si de ce ii folosesti panelul lui madalin si nu al lui tukson? in fine, deja aberezi ca e mai bun tukson decat infinity,ksenon etc.

Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator
La 16.07.2019 la 15:16, Backcode a spus:

pai si de ce ii folosesti panelul lui madalin si nu al lui tukson? in fine, deja aberezi ca e mai bun tukson decat infinity,ksenon etc.

esti cam prost informat, folosesc panelul lui Tukson, cel ce a fost pe new-times, ala de zici tu ca are cod de cacat.
si saracia aia a lu' Madalin a fost rescris de mine ca la ce cod avea si ala... vai de capu vostru saracilor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
On 7/6/2019 at 10:19 PM, Stanciu said:

frate tukson are calificare in domeniul asta (informatica) si nu se compara dreq cu olteanu

Nu mi place cearta sau sa bag cearta sau ura intre cineva, nu tin cu nimeni dar, cu o diploma sau niste scoli nu te fac cu mai multa experienta, depinde de fiecare acum. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...