Jump to content

Panel Colapse


Raka
 Share

Recommended Posts

Acum 24 minute, Syko a spus:

@Backcode bai cacatule, panelu asta a fost facut in foarte putin timp ca nu mai aveau rabdare playerii de pe new-times cand a fost atunci cu loly, mananci cacat mult si nu-mi place, nu se compara nici unu cu tukson stati parcati acolo valetilor ca va da interdicite una-doua.

"Hai cocos las-o".

O fi fost făcut pe repede înainte, însă în din cate îmi aduc aminte tukson a fost web developer la new times minim 3 săptămâni, așa că în 3 săptămâni dacă nu ai fost in stare sa scoți niste scripturi nefolositoare din panelul ăla și să îl pui la punct, nu cred că poate fi comparat cu mine.

Și crede-mă nu sunt singurul care e peste Tukson in webdev,la fel e și @MadalinAdv, @Alexsighy, @Eyesky, Donboo, Infinity, Ksenon și lista poate continua. Așa că stai cuminte, "cocos" și nu mai pune panelurile găsite pe leaks la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Bine ba oltene poate esti mai bun la web developer (poate), da tukson stie mai multe limbaje decat tine si decat o sa stii tu vreodata srry.

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, Stanciu a spus:

Bine ba oltene poate esti mai bun la web developer (poate), da tukson stie mai multe limbaje decat tine si decat o sa stii tu vreodata srry.

Nu imi place sa ma bag, si nu tin apararea la nimeni dar e mai important sa stii un singur limbaj la un nivel foarte bun decat 10 limbaje spre exemplu dar la un nivel ce nu merge folosit in productia de zi cu zi.

Eu am lucrat la viata mea cu limbajele la greu, PHP, Java, Python, putin C++, Kotlin si intr-un final, Golang.

Nici unul nu mi-a oferit satisfactia de la Go si am renuntat la toate exceptand Golang :))

Link to comment
Share on other sites

 

Acum 2 minute, Fresh a spus:

Olteanu adv e peste toti frt ce-ai, nuj cum se face ca Tukson sa aibe experienta egala cu varsta lui Olteanu sau chiar mai mare = ))

Exact cum am spus acum o saptamana cand m-am enervat pe alt personaj din staful vostru, sunteti incapabili sa incercati sa cresteti si sa dezintoxicati aceasta comunitate, dar nu e problema mea, am postat un topic si pe un alt website, o sa apara sursa aia promit.

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Nu imi place sa ma bag, si nu tin apararea la nimeni dar e mai important sa stii un singur limbaj la un nivel foarte bun decat 10 limbaje spre exemplu dar la un nivel ce nu merge folosit in productia de zi cu zi.

Eu am lucrat la viata mea cu limbajele la greu, PHP, Java, Python, putin C++, Kotlin si intr-un final, Golang.

Nici unul nu mi-a oferit satisfactia de la Go si am renuntat la toate exceptand Golang :))

frate tukson are calificare in domeniul asta (informatica) si nu se compara dreq cu olteanu

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Stanciu a spus:

frate tukson are calificare in domeniul asta (informatica) si nu se compara dreq cu olteanu

exact ce i-am zis si lui, iti zic si tie.

image.png.59ebe48d86a3e60fd105b56101f46ede.png

Poti sa ai si 100 de certificate si mai stiu eu ce facultati, degeaba daca iti bati joc de om.

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Backcode a spus:

exact ce i-am zis si lui, iti zic si tie.

image.png.59ebe48d86a3e60fd105b56101f46ede.png

Poti sa ai si 100 de certificate si mai stiu eu ce facultati, degeaba daca iti bati joc de om.

frate de cine si a batut joc? tu nu te auzi? si pana la urma zi de ce sunt eu fake? 

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...