Jump to content

Panel Colapse


Raka
 Share

Recommended Posts

Salut, eu sunt OLTEANUadv, unul dintre cei mai activ membrii pe partea de Paneluri al acestei comunitati.

Scriu acest comentariu deoarece m-am staturat de persoane precum tukson, care au aparut in urma cu 7-8 luni pe aceasta comunitate, spun ca sunt in domeniu de 10 ani, dar scripturile lor lasa de dorit.

As vrea sa arat adevarata fata a acestui om.

Acestea sunt subfolderele panelului New-TImes, panel facut de tukson pentru acea comunitate si acelea(poza3) sunt subfolderele din panelul pus de acest baiat aici.Sunt identice, ce coincidenta, se pare ca tukson e de alta parere.

Are in spate mai multi baieti, baieti pe care ii credeam de treaba, baieti din cauza carora nu as scrie acest comentariu.Se pare ca stanciu, sustine si el cu tarie ca nu sunt la fel panelurile, insa, hop shaorma din nou contrariul cu poza a 4-a.

Nu stiu  de ce dar eu dupa 4-5 luni de web dev nu mai lucram pe baza "wcode", aveam deja ceva facut propriu, nu capsula de simfony cum sustii ca ai tu insa ceva mai bine securizat.

Tu, Tukson folosesti un edit de wcode, cu niste adaugari de htmlpurifier si eloquent, insa nu e nimic securizat.

Da, te-am intrebat de multe ori despre mai multe scripturi, si mai multe erori, si doar de cateva ori mi-ai raspuns si ajutat, cu toate ca eram in relatii foarte bune atunci.Cand intrebariile erau mai grele, tu nu mai erai online sau nu mai raspundeai cateva zile.

In orice caz, nu am nimic cu Stanciu, pareai baiat de treaba, pacat ca te-au schimbat anumite persoane.

Astept sa iau ban si pe acest cont/ip, ca stiu ca altceva nu o sa faceti.

MULT SUCCES BAIETIILOR DE TREABA DE PE ACEASTA COMUNITATE

 

L6h2MiA.png

image.thumb.png.efe45fc744ef3ce852790c3044e7bf4a.png

image.thumb.png.7563937057987db5889bee4c11ce9b8d.png

image.thumb.png.2415860ed07608a8cb46c5ddb54493b3.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Matt a spus:

@Backcode frumos vorbesti de tukson, se pare ca ai uitat cat ai plans la el pe privat sa te ajute la web dev ????

 

Acum 5 minute, MihaiADV a spus:

Bai jeg infect.
Ai uitat cand steai ma cu MILOAGA DUPA TUKSON ?  ai ramas un kkt la fel cum te-am si cunoscut.
Cand te ajuta era bun "maaama tukson, nr 1 esti" iar acm il vorbesti.
 

am fost baietel, nu e singura treaba cu care il "prind", au mai fost coincidente cand a avut anumite sintaxe de erori pentru jucatori identice cu panelurile wcode, nu am ce sa spun.

Am zis si mai sus ca m-a ajutat intr-o oarecare masura in care se pricepea si el, nu spun ca nu m-a ajutat, ci m-a ajutat cu niste chestii relativ usoare, pe care le puteam face cu un search pe stackoverflow.

Edited by Backcode
Link to comment
Share on other sites

Ba pana la urma, tukson te a ajutat mult ca sa te dezvolti in zona asta de web developer asa ca nu ai de ce sa comentezi ca tukson copiaza nuj ce sau face nuj ce ca fara el nu mai stiai atatea.

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Stanciu a spus:

Ba pana la urma, tukson te a ajutat mult ca sa te dezvolti in zona asta de web developer asa ca nu ai de ce sa comentezi ca tukson copiaza nuj ce sau face nuj ce ca fara el nu mai stiai atatea.

Astept dovezi din partea lui cu ce inseamna mult.Daca un htaccess inseamna mult, inseamna ca si tu esti la fel de priceput ca el.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stanciu said:

Ba pana la urma, tukson te a ajutat mult ca sa te dezvolti in zona asta de web developer asa ca nu ai de ce sa comentezi ca tukson copiaza nuj ce sau face nuj ce ca fara el nu mai stiai atatea.

Vere ce faci aci?

Dute si cumpara sisteme mai departe lasa subiectu asta ca te depaseste.

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, treflarino a spus:

Vere ce faci aci?

Dute si cumpara sisteme mai departe lasa subiectu asta ca te depaseste.

coaie tu cine plm esti?

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Hah, "OLTEANUADV DEVELOPER" 

Prietene, ai un noroc chior, ca in momentul asta am telefonul spart ( SAMSUNG ) si sunt pe un iPhone si n-am cloud la samsung, am un "DOSAR CU PROSTI" prin care te numeri si tu, chiar cand ii cereai ajutorul lui tukson si recunosteai ca esti un prost cu acte in regula ... 

 

Daca reusesc sa repar telefonul zilele astea sau sa il conectez la PC chiar daca am display negru sa iau pozele, postez minunatiile tale ????. Nu de alta, doar ca sa incurajez lumea sa cumpere de la tine ... macar asa sa isi dea seama cat de idiot esti, chiar tu o sa recunosti, vei vedea ????

Nu stiu care e treaba cu Tukson, sincer si pe mine m-a deranjat ce a facut cu un client comun, si al meu si al lui, dar nu intru in amanunte pentru ca nu are rost. Ceea ce pot sa iti spun tie, "oltean developer", ca esti un prost cu acte in regula, tot ce faci e luat de pe internet, fiecare cuvant pe care il spui e o minciuna. Nu stiu ce stie Tukson sau ce nu stie, dar iti pot spune ca este si va ramane peste tine .. 

Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator

@Backcode bai cacatule, panelu asta a fost facut in foarte putin timp ca nu mai aveau rabdare playerii de pe new-times cand a fost atunci cu loly, mananci cacat mult si nu-mi place, nu se compara nici unu cu tukson stati parcati acolo valetilor ca va da interdicite una-doua.

Link to comment
Share on other sites

Acum 23 minute, Dennis12 a spus:

Hah, "OLTEANUADV DEVELOPER" 

Prietene, ai un noroc chior, ca in momentul asta am telefonul spart ( SAMSUNG ) si sunt pe un iPhone si n-am cloud la samsung, am un "DOSAR CU PROSTI" prin care te numeri si tu, chiar cand ii cereai ajutorul lui tukson si recunosteai ca esti un prost cu acte in regula ... 

 

Daca reusesc sa repar telefonul zilele astea sau sa il conectez la PC chiar daca am display negru sa iau pozele, postez minunatiile tale ????. Nu de alta, doar ca sa incurajez lumea sa cumpere de la tine ... macar asa sa isi dea seama cat de idiot esti, chiar tu o sa recunosti, vei vedea ????

Nu stiu care e treaba cu Tukson, sincer si pe mine m-a deranjat ce a facut cu un client comun, si al meu si al lui, dar nu intru in amanunte pentru ca nu are rost. Ceea ce pot sa iti spun tie, "oltean developer", ca esti un prost cu acte in regula, tot ce faci e luat de pe internet, fiecare cuvant pe care il spui e o minciuna. Nu stiu ce stie Tukson sau ce nu stie, dar iti pot spune ca este si va ramane peste tine .. 

 

Despre tukson, crede-ma sunt peste el la vârsta pe care o am. Normal ca stai sa vinzi paneluri la 25 de ani cu copil acasă când tu puteai sa faci lejer 1500€ la o firma de IT, dacă ai avea aia 10 ani in domeniu pe care zici că îi ai.

Cât despre dovezi și restul dacă sunt mai noi de 7 luni îmi retrag tot ce am zis despre tine, și admit că ai dreptate. Nu știu dacă tu te-ai născut învățat sau ai făcut totul perfect fara greșeală, însă până acum 9-10 luni, admit că am avut unele chestii vulnerabile in paneluri de care nu știam.

 Apropo tukson, vezi că vine dovada cu teapa aia, știi tu ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Backcode a spus:

 

Despre tukson, crede-ma sunt peste el la vârsta pe care o am. Normal ca stai sa vinzi paneluri la 25 de ani cu copil acasă când tu puteai sa faci lejer 1500€ la o firma de IT, dacă ai avea aia 10 ani in domeniu pe care zici că îi ai.

Cât despre dovezi și restul dacă sunt mai noi de 7 luni îmi retrag tot ce am zis despre tine, și admit că ai dreptate. Nu știu dacă tu te-ai născut învățat sau ai făcut totul perfect fara greșeală, însă până acum 9-10 luni, admit că am avut unele chestii vulnerabile in paneluri de care nu știam.

 Apropo tukson, vezi că vine dovada cu teapa aia, știi tu ????

Coaie ai uitat de timpurile vechi care te milogeai la TUKSON sa te ajute la web dev si acum ai curajul sa il barfesti? 
Cat despre Tukson si salariul lui , stai calm ca munceste si la o firma de IT care castiga 1200E pe proiect si in timpul liber mai face/vinde panel uri asta fiind ca un fel al 2-lea job secundar.Te rog daca nu stii informatii sa nu futi capul aiurea si mai intai sa te informezi . Salut.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...