Jump to content

Panel Colapse


Raka
 Share

Recommended Posts

  • Username: Raka
  • Creator (sau editor): OviAdv
  • Poze/Video în care îl prezinți:  https://panel.colapse.ro/
  • Link Virustotal: -
  • Link download (cu hide):
    This is the hidden content, please
  • Alte precizări: Luati el il vinde eu il dau gratis (OviADV)
  • Bafta cu el +1 🙂
Edited by Syko
Am eliminat background-ul alb din text și am adăugat hide.
Link to comment
Share on other sites

Cu ce este compatibil sefule?

Spune un gamemode cu el compatibil ca nu e problema de optimizate ????

 

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

Smecherie, se pare ca acesta este si marele "tukson", 25 de ani, 10 ani ca si webdeveloper, ce pot sa spun, poate ca ai 10 ani in domeniu, dar scripturile astea sunt mai de cacat decat scripturile bigzone.Ma si miram de ce naiba sta cineva atat de experimentat sa faca paneluri pentru servere de samp contracost cand el poate sa faca minim 1500$ lunar din alte proiecte.

Pup, OLTEANUadv.

Hai, daca vrei sa ma vorbesti de rau, te asteapta vreun pripas pe care nu l-am ajutat cu bratele deschise.

Pana atunci Backcode.ro/Olteanuadv.win va asteapta sa cumparati servicii web, success.

Link to comment
Share on other sites

Acum 18 minute, Backcode a spus:

Smecherie, se pare ca acesta este si marele "tukson", 25 de ani, 10 ani ca si webdeveloper, ce pot sa spun, poate ca ai 10 ani in domeniu, dar scripturile astea sunt mai de cacat decat scripturile bigzone.Ma si miram de ce naiba sta cineva atat de experimentat sa faca paneluri pentru servere de samp contracost cand el poate sa faca minim 1500$ lunar din alte proiecte.

Pup, OLTEANUadv.

Hai, daca vrei sa ma vorbesti de rau, te asteapta vreun pripas pe care nu l-am ajutat cu bratele deschise.

Pana atunci Backcode.ro/Olteanuadv.win va asteapta sa cumparati servicii web, success.

Bai jeg infect.
Ai uitat cand steai ma cu MILOAGA DUPA TUKSON ?  ai ramas un kkt la fel cum te-am si cunoscut.
Cand te ajuta era bun "maaama tukson, nr 1 esti" iar acm il vorbesti.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...