Jump to content

Vand Gamemode (bigzone big edit)


1234545
 Share

Recommended Posts

  • Username: Mihai123
  • Varsta: 16
  • Ce vinzi?: Vand gamemode SA:MP bigzone ultra edit.
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/ImqlF0I
  • Pret: 10 euro (50 lei)
  • Detalii de contact: discord SMS#8669
  • Alte precizari: plata se poate realiza doar prin paysafe / paypal. Daca doriti sa vedeti sistemele de la gamemode add me discord sau puteti arunca un ochi pe canalul de yt SMS RPG. Am niste videouri cu prezentarea sistemelor
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Filip said:

Nu recomand, mai bine descarci burnedul de pe net si mai putin 15-20 de euro si platesti pe cineva sa iti repare bugurile.

Cred ca te referai la bigzone. Mie mi se pare ca gamemode-ul are toate sistemele de care are nevoie + a fost deschis server cu 150 - 200 on mai demult si tine, update-urile erau la zi si inca poate sa deschida cineva server direct cu el. Fara nicio modificare.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Mihai123 a spus:

Cred ca te referai la bigzone. Mie mi se pare ca gamemode-ul are toate sistemele de care are nevoie + a fost deschis server cu 150 - 200 on mai demult si tine, update-urile erau la zi si inca poate sa deschida cineva server direct cu el. Fara nicio modificare.

Da, la gamemode ma refer, nu prea cred ca a dus 150 - 200 un bigzone..

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Mihai123 a spus:

gamemode-ul nici macar nu mai are *cod* de bigzone, e rescris aproape in totalitate ????

Cand o sa vezi cat timp iti ia sa rescrii un gamemode in totalitate nu o sa il vinzi tu pe 25 de lei.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...