Jump to content

Servicii scripting


Vlad33333
 Share

Recommended Posts

Eram de fata cand a implementat sistemul de skins pe textdraw, si l-a facut manual, nu s-a uitat la vreun tutorial, sau sa il fi luat de pe net. Eu zic, ca pentru inceput, are cunostinte, si la varsta lui, nu o precizez eu, cred ca are cunostinte mai mari ca anumiti mari scripteri.

Discord: Jahen#4481

Link to comment
Share on other sites

Limbajul este Pawn.

ON: Arata-ne codul unor sisteme facute de tine sa ne facem o idee legata de cunostintele tale.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 4 ore, LeonardAdv a spus:

Eram de fata cand a implementat sistemul de skins pe textdraw, si l-a facut manual, nu s-a uitat la vreun tutorial, sau sa il fi luat de pe net. Eu zic, ca pentru inceput, are cunostinte, si la varsta lui, nu o precizez eu, cred ca are cunostinte mai mari ca anumiti mari scripteri.

Crede-ma, nu are .. nu am absolut nimic cu el, dimpotriva, il incurajez sa continue, dar sa invete .. nu sa copieze. In trecut pe .ro i-am cerut niste coduri, scrise de el, pentru o recomandare, fie ca iti vine sa crezi fie ca nu, o recomandare de la cei vechi in domeniu in topicul tau, aduce un rating pozitiv, mai multa lume are incredere in tine .. 

Acum 11 ore, Vlad33333 a spus:
  • Username:Vlad33333
  • Varsta:Privat
  • Ce fel de servicii oferi?:Scripting pentru limbajul de tip pawno
  • Pret:Se decide in functie de ce sistem doriti sa va fac sau o plata lunara daca doriti sa lucrez pt dvs
  • Detalii de contact: Discord:Wellkron#8781
  • Alte precizari:Pentru cei care doresc sa vada cam ceea ce am facut deja si mai pot face multe

Tipic copiilor ... ii aduc un "hate" constructiv si el imi da downvote :)))

Imi dau seama cat de bun esti ... nu stii nici diferenta dintre PAWNO si PAWN ... astept sa imi spui ca a fost o greseala, ai apasat O din greseala dupa N sau ca te-ai incurcat .. 

Crede-ma nu am in plan sa iti distrug "afacerile", dimpotriva, am in plan sa te ajut, vreau sa inveti ceva ...

Programarea se invata LOGIC, nu MECANIC. 

Link to comment
Share on other sites

Uite,imi pare rau pentru toata lumea,greseala mea pentru ca am scris pawno in loc de pawn, fie ca ma credeti sau nu, eu cand fac un sistem sa zicem de crates pe td. Prima data ma ocup de td sa ma intreb bai ala trb sa fie pentru un player in special sau global, apoi selectabil sau nu apoi etc. Dupa td ma gandesc , cum fac salvarea si ma duc la onplayerlogin si o fac acolo sa se incarce, apoi dupa ce am facut incarcarea ma gandesc cum fac conexiunea, de ex cand dai pe butonul de opencrate sa deschida din prima sau sa iti dea dialog, etc, pt mine e imaginatie.

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, Dennis12 a spus:

Crede-ma, nu are .. nu am absolut nimic cu el, dimpotriva, il incurajez sa continue, dar sa invete .. nu sa copieze. In trecut pe .ro i-am cerut niste coduri, scrise de el, pentru o recomandare, fie ca iti vine sa crezi fie ca nu, o recomandare de la cei vechi in domeniu in topicul tau, aduce un rating pozitiv, mai multa lume are incredere in tine .. 

Tipic copiilor ... ii aduc un "hate" constructiv si el imi da downvote :)))

Imi dau seama cat de bun esti ... nu stii nici diferenta dintre PAWNO si PAWN ... astept sa imi spui ca a fost o greseala, ai apasat O din greseala dupa N sau ca te-ai incurcat .. 

Crede-ma nu am in plan sa iti distrug "afacerile", dimpotriva, am in plan sa te ajut, vreau sa inveti ceva ...

Programarea se invata LOGIC, nu MECANIC. 

Btw, hai discord, in tine am incredere, iti pot arata cod

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...