Jump to content

Servicii scripting


Vlad33333
 Share

Recommended Posts

  • Username:Vlad33333
  • Varsta:Privat
  • Ce fel de servicii oferi?:Scripting pentru limbajul de tip pawno
  • Pret:Se decide in functie de ce sistem doriti sa va fac sau o plata lunara daca doriti sa lucrez pt dvs
  • Detalii de contact: Discord:Wellkron#8781
  • Alte precizari:Pentru cei care doresc sa vada cam ceea ce am facut deja si mai pot face multe
Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Nu esti inca in stagiul de a oferi servicii. 

Nu am vazut nimic unic, nici macar mapping-ul nu arata bine .. plus de asta ai prezentat ... buguri, macar daca ai luat sistemul ala de skin uri dp net sa ii fi rezolvat si tu bugurile inainte sa il prezinti ... 

dupa cum am spus mai ai de invatat, in concluzie nu recomand.

Link to comment
Share on other sites

Cine esti? cand ai mai aparut tu?

 

Editul meu de la burned duce 200 ticks constante si cred ca si cel postat pe net tot 200 ticks duce si tu vrei sa vinzi gm asta sau sa oferi servici?, daca ai luat sistemele de pe net de ce le ai copiat buguite? :)) 

Sistem rainbow car? un timer cu schimbarea culorii, mare sistem ce am facut ????

Cum a spus si Denis, mai invata dupa ofera servicii.

 

Link to comment
Share on other sites

Sistemul de skin-uri personale e de aici: 


- sistemul de crate-uri e tot de la Edison doar ca ai modificat textdraw-urile si premiile. Nu inteleg totusi rolul butoanele de 'Open crate' si 'Cancel' daca nu sunt selectabile. De ce nu ai lasat ca textdraw-ul ce arata ce ai castigat sa ramaxa fix si sa nu se miste (arata mai ok din punct de vedere estetic).

- insulele te cred ca tu le-ai facut, sunt simple si mici.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Vlad33333 a spus:

Te rog,link de la insule de pe net,link de la crates de pe net ,link de la skins de pe net.Exact la fel si spawn si tot ia da desteptilor

prima insula este din gamemode ul pronion sau thug sau rif( reinforce)

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...