Jump to content

Mare grija !


Captain
 Share

Recommended Posts

De curând voiam să iau un gm sa editez, am cautat unul în fara bugs si am dat de domnul PNNDZX sau cum drq e, el voia sa mi vândă un gm care culmea, era pe net si mai avea si bugs. Cand i am cerut sa rezolve macar bugs nu a mai răspuns, plus de asta se lauda ca e gm lui. 3 vorba de un toxic game ceva de genul. Mare grija daca vrea sa va vândă ceva, oricum e un copil de 15 ani nu ai ce sa ii ceri.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, SkillZAdV a spus:

toxic-game il gasesti pe net, e al meu

Am inteles, el a zis ca are el un gm panel compatibil si ca nu are bugs si asa . E un copil frustrat care mna, nu stie cum sa faca 10 euro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La 17.06.2019 la 23:40, Captain a spus:

De curând voiam să iau un gm sa editez, am cautat unul în fara bugs si am dat de domnul PNNDZX sau cum drq e, el voia sa mi vândă un gm care culmea, era pe net si mai avea si bugs. Cand i am cerut sa rezolve macar bugs nu a mai răspuns, plus de asta se lauda ca e gm lui. 3 vorba de un toxic game ceva de genul. Mare grija daca vrea sa va vândă ceva, oricum e un copil de 15 ani nu ai ce sa ii ceri.

Vreau dovezi, nu ma acuza pe ceva ce nu am facut, revino cu dovezi si imi asum "tentativa mea de teapa" Nu asa vorbe goale, o zi buna.

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...