Jump to content

Reclamatie - HPQ123


TreflA
 Share

Recommended Posts

  • Username-ul tău: Treflarino
  • Username-ul celui reclamat: HPQ123
  • Detalii: Acesta ofera reactiuni aiurea de down vote mai jos aveti dovezi si se cearta si aiurea, daca mai este nevoie ofer si alte dovezi.
  • Dovezi (screenshot-uri, video-uri): https://imgur.com/a/YLUUehn
  • Alte precizări: Am de mentionat faptul ca hpq123 nu este la prima abetere de acest gen legat de certuri reactiuni aiurea etc.

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

Inca o mentionare ar fi ca toate reactiunile cu down de pe profilul meu de leaks sunt de la hpq123.

Practic a facut spam / abuz de chestia cu reactiunea down.

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, treflarino a spus:
  • Username-ul tău: Treflarino
  • Username-ul celui reclamat: HPQ123
  • Detalii: Acesta ofera reactiuni aiurea de down vote mai jos aveti dovezi si se cearta si aiurea, daca mai este nevoie ofer si alte dovezi.
  • Dovezi (screenshot-uri, video-uri): https://imgur.com/a/YLUUehn
  • Alte precizări: Am de mentionat faptul ca hpq123 nu este la prima abetere de acest gen legat de certuri reactiuni aiurea etc.

Da. Că nici tu nu ai fi ultimul.

Link to comment
Share on other sites

Just now, HPQ123 said:

Da. Că nici tu nu ai fi ultimul.

Sa vedem ce zice adminu'

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2019 at 7:46 PM, Adel2 said:

Iubesc să mă uit la reclamati de acest gen +1 treflarino continuă cu posturi de genu .

 

pup iubi ❤️

 

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...