Jump to content

Gamemode Emerald - proiect de la 0.


AleksandruAdv
 Share

Recommended Posts

Salut, gamemode-ul a fost conceput acum vreo 2 saptamani, fiind in mafie pe neph, n-am prea avut timp sa scriptez, dar sa zicem ca mi-am facut cate putin putin timp, iar in zilele astea s-au realizat:

VIP - 4 levele : Bronze, Silver, Gold, Platinum, bonusuri:
pVIP*150,000$ pe payday.

Sistem de ore personale, gen 0.69 ore jucate.

Payday personal pe timp, ca pe neph, am facut cate-va teste si mi s-a parut ca merge destul de ok, am uitat sa sa fac si-un textdraw, dar nu-i problema, se afiseaza in /stats.

Adaugat sistem de warning-uri, (avertizari), prin comanda /warn, -> daca player-ul ajunge la 3 warn-uri playerul primeste automat ban 3 days.

Adaugat sistem de experienta, gen neph, daca ai experienta necesara se da level up automat.

Adugate iteratorile pentru vips, admins, helpers, & comenzile /vips, /helpers, /admins.

Adaugata comanda /vip, este vipchat-ul, gen : Platinum AleksandruAdv: am 20 in ea, & comanda /time, pentru a afla timpul.

Adaugate comenzile /spawncar, /gotom, /gmx, /kill, /setvip, /setskin, /a, /cc, /ah, si diferite functii, stock-uri etc..

Poze: https://imgur.com/a/PNYAnC9

M-am inregistrat si n-am setat pPayDaySecunde, si PayDayMinute, le-am setat acum, totul functioneaza perfect, bafta cu el.

This is the hidden content, please

Link to comment
Share on other sites

Just now, AleksandruAdv said:

@treflarino Pai da, de la el am si inceput, dai tu ce mortii mati comentezi asa? bagu-ti pula-n gura, daca te pun sa-mi zici ce e un loop o iei la fuga, vezi ca am inceput sa nu mai suport gunoaiele ca tine, si va bag direct pula-n gat oke?

Copilu, vezi ca eu ti-am vorbit frumos in rasa ta sa fie clar, si nu ma dau eu mare scripter etc dar nu sunt venit de ieri in pawn si vezi ca nu ai lasat creditele.

Si vezi cum faci cu romana ca ai uitat-o pe drum din cate pot observa.

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, treflarino said:

Copilu, vezi ca eu ti-am vorbit frumos in rasa ta sa fie clar, si nu ma dau eu mare scripter etc dar nu sunt venit de ieri in pawn si vezi ca nu ai lasat creditele.

Si vezi cum faci cu romana ca ai uitat-o pe drum din cate pot observa.

???? de acord cu tine boss =))))

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...