Jump to content

[REZOLVAT] Intrebare complicata.


TheRexAdv
 Share

Recommended Posts

Acum 2 minute, QwertyAdv a spus:

Jhon asta e ciodita din gm-ul meu ala burned edit :))

stiu dar nu reusesc sa il duc pana la capat habar nu am ce are ... iti apreciez munca tot ce am luat din gamemode-ul tau este asa cum a fost cu credite cu tot doar ca la updates am modificat numele voastre atat.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, DenisAdv a spus:

stiu dar nu reusesc sa il duc pana la capat habar nu am ce are ... iti apreciez munca tot ce am luat din gamemode-ul tau este asa cum a fost cu credite cu tot doar ca la updates am modificat numele voastre atat.

ok bro, nu ma supar sau cv din contra te respect pt asta, dar oricum sa stii ca sistemul nu este optimizat.. pe atunci nu lucram asa bn si nu aveam chiar asa multe cunostinte. Si crede-ma ca daca imi aminteam ce am pus gresit iti spuneam , dar habar mai am de atunci ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, QwertyAdv a spus:

ok bro, nu ma supar sau cv din contra te respect pt asta, dar oricum sa stii ca sistemul nu este optimizat.. pe atunci nu lucram asa bn si nu aveam chiar asa multe cunostinte. Si crede-ma ca daca imi aminteam ce am pus gresit iti spuneam , dar habar mai am de atunci ????

ms ca mi-ai zis il sterg si fur altu' TC Daca se poate + cos de gunoi sau lasati-o sa se piarda ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 37 minute, QwertyAdv a spus:

 ciordeste-l p-asta ???? tcode parca se numesc vezi in gm, parca e bigzone nush sigur ❤️

l-am facut pe ala tau acum se salveaza in baza de date dar nu merge ... 

Link to comment
Share on other sites

Problema a fost rezolvată.

Topic închis!

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...