Jump to content

DarkGame Romania - New Generation of Gaming


SeekAdv
 Share

Recommended Posts

Salut, eu ma numesc Al3xAdv si  sunt fondatoru comunitati DarkGame Romania, aceasta a fost deschisa pe data de 30.martie.2019 pentru ca avem niste servere de cs si samp

si ne-am saturat sa ne tot afiliem in comunitati, asa ca eu cu Boss X: am decis sa deschide comunitatea DarkGame Romania, in trecut aceasta a mai fost deschisa, atingand suma acu 2 ani de peste 3 mii de membri.

Avem pana acum 68 de membri inregistrati si Most Online 15, noi nu folosim trafic fake sau alte porcarii, lasa-m sa crestem noi prin reclama pe "Facebook, YouTube si multe alte platforme", noi suntem o comunitate serioasa si curand o sa ne axam pe o tema creata de la 0, pana acum eu nu am avut cunostinte IPB, dar usor usor am invatat, curand tema v-a fi facuta, cel ce o v-a face v-a fi Boss X: ce are cunostite ipb.

Tema, Index este luat de pe net si modificat de catre mine, o sa ne axam mai mult pe teme/indexuri si multe altele de la 0 cum ar fi corect.

Link de la index: www.darkgame.ro

Link de la forum: www.darkgame.ro/forum

Va multumesc ca ati citit aceasta descriere si sper sa nu primesc mult hate, eu imi asum orice am facut pana acum.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...