Jump to content

Domnul MihaiADV


strcpy
 Share

Recommended Posts

Imi cer scuze ca nu am postat in categoria corespunzatoare (Cos de gunoi), m-a impiedicat o parola si am zis sa postez aici.

Totul a inceput cand domnul meu drag @MihaiADV se crede mai presus decat oricine, incepe el sa aiba dume cu mine ca "nu stiu sa scripter" "nu stiu javascript", etc.

Uitati ce face sclavul meu cand spune ca nu stiu linux:

5xjkZJD.png

Domnul meu este atat de "destept" si increzator pe el incat nu stie sa cumpere un VPS ???? (exact, un f*****g VPS)

ymEPSsC.png

C-am atat, nu mai am alte poze. Am facut acest topic ca alta data cand mai are dume cu mine ca "nu stiu sa scriptez" "nu stiu javascript" "nu stiu linux", mai bine sa nu vorbeasca.

 

Link to comment
Share on other sites

Băi copilule. Ce incerci tu sa faci aici ? De ce nu arati toata converstia.. Ai venit la mn pe server si ziceai ca stii sa faci boti de discord etc, iar eu am spus "as vrea si eu unu" si tu ai spus "mane daca cumperi vps ti-l pun eu pe asta" am cumparat VPS si ai zis "aaa nu mane ca trb sa ma ocup de botul pentru LEAKS, fa-l singur" m-am uitat la un tutorial dat de tine si ala activa botu din cv asemanator si te-am intrebat.

Ai 13 ani drq, toti spun ca esti un copil.

Daca esti "baiețaș" rezolva problema in privat nu undeva public ;) ce faci tu aici este egal cu 0. Nu am spus ca nu stii linux sau javascript, iar de mine am si spus "NU STIU" 

Aparent mi-ai dat si block pentru a nu putea sa maj arat eu ceva poze.. CSZ 13 ANI.

@keNN. pune-i mane botu lu asta ca asa se lauda ca va face boti =)))

 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Si arati ce .. ? 

Ori ca esti prost tu ca ai facut topicul, ori el ca ce ? Din poza nu se vede absolut nimic rusinos sa zic asa, care-i treaba ca nu stie sa cumpere un VPS de pe un site? Ca nu stie sa lureze cu un VPS? Care-i treaba .. 

 

Nu iau apararea nimanui, tin cu dreptatea .. Inteleg ca poate e prost de gura MihaiADV ( n-am mai fost activ ceva timp, dar am vazut ca va tot certati cu el ) sau poate comenteaza aiurea, dar nu iti dovedesti superioritatea prin 2 poze nesemnificative, si crede-ma ca nu ma intereseaza pe mine nici cat e negru subt unghie ca stii tu javascript si linux si mai stiu eu ce, nici pe mine, nici pe ceilalti membrii ..

Esti inca un copil, iti dau un sfat prieteneste fara vreo jignire la adresa ta, daca vrei sa devi cineva in mediul online cel putin, cat si in realitate nu iti dovedesti superioritatea prin batjocura ( acum sa nu intelegi gresit, nu e gresit un battle intre cunostiinte, dar daca deja iti bati joc ca tu esti mai bun si el mai prost, chiar daca asa e, esti lipsit de caracter ), e ca pe strada, respectul nu il impui, il castigi, nu il impui cu pumnul, il castigi cu caracterul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...