Jump to content

Shaden.Ro - shaden is better!


Stanciu
 Share

Recommended Posts

Acum 4 ore, LolyAdv a spus:

frumi fostul panel new-times

Din pacate nu a fost new-times niciodata :)) 

INTRATI AICI DACA VRETI SA RAMANETI LA CURENT CU UPDATE-URILE: https://discord.gg/mU632zu

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Guest Tukson
1 oră în urmă, AlbastrelBA a spus:

Pacat ca o pupati unde nu trebuie pe falsa de 'Corina'.

 

P.S: Vedeti ca nu o cheama Corina in realitate ????

 

1. Comunitatea asta nu are nici o legatura cu mine, corina si multi altii;

2. Panelul care este online pe panel.shaden.ro ruleaza pe baza de date care a fost la new-times (de aia sunt atatea conturi si fostul staff new times) poate confirma @LolyAdv;

3. Astept argumente in legatura cu ce spui tu despre femeimea 'Corina' pe whatsapp: +40 741 469 977. Te asigur ca cine te-a informat, a facut-o prost.

Daca, chiar esti tu cel din avatar, ar trebui sa avem o discutie decent civilizata.

Zi buna in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, AlbastrelBA a spus:

Pacat ca o pupati unde nu trebuie pe falsa de 'Corina'.

 

P.S: Vedeti ca nu o cheama Corina in realitate ????

Nu-i frumos frate, eu n-am treaba cu Corina si nici tu n-ar trebui sa ai ????

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, Tukson a spus:

 

1. Comunitatea asta nu are nici o legatura cu mine, corina si multi altii;

2. Panelul care este online pe panel.shaden.ro ruleaza pe baza de date care a fost la new-times (de aia sunt atatea conturi si fostul staff new times) poate confirma @LolyAdv;

3. Astept argumente in legatura cu ce spui tu despre femeimea 'Corina' pe whatsapp: +40 741 469 977. Te asigur ca cine te-a informat, a facut-o prost.

Daca, chiar esti tu cel din avatar, ar trebui sa avem o discutie decent civilizata.

Zi buna in continuare!

 

Nu am timp sa dezbat subiecte despre persoane care nu sunt importante. Eu doar am zis ce am vazut cat timp eram admin pe b-hood si ce fel se comporta pe langa ceilalti admini. Incercarea ei de a se da pe langa staff a esuat asa a parasit serverul si v-a ales pe voi. Sa precizez, stai tu linistit ca s-a mai dat la altii ca tine. Sa o intrebi de Keigi daca ii mai pasa de el.

Link to comment
Share on other sites

Acum 46 minute, AlbastrelBA a spus:

 

Multe chestii nestiute, de asta nu e bine sa te bagi ????

Eu n-am treaba cu ea si nu o cunosc personal. De unde pana unde ai ajuns tu la concluzia ca Corina are legaturi cu shaden.ro?

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Guest Tukson
Acum 9 ore, AlbastrelBA a spus:

 

Nu am timp sa dezbat subiecte despre persoane care nu sunt importante. Eu doar am zis ce am vazut cat timp eram admin pe b-hood si ce fel se comporta pe langa ceilalti admini. Incercarea ei de a se da pe langa staff a esuat asa a parasit serverul si v-a ales pe voi. Sa precizez, stai tu linistit ca s-a mai dat la altii ca tine. Sa o intrebi de Keigi daca ii mai pasa de el.

 

"Incercarea ei de a se da pe langa staff a esuat asa a parasit serverul si v-a ales pe voi. Sa precizez, stai tu linistit ca s-a mai dat la altii ca tine."

Ce imi spui tu aici ? Traiesti in virtualitate ? Stai sa te certi online pentru un amarat de server de samp ?

Nu am legatura cu samp-ul si nici corina nu mai are de cateva saptamani bune.

Relatia noastra nu este virtuala, dar evident, asta nu te priveste pe tine.

Nu cred ca ne cunoastem personal, dar daca tii neaparat sa tragi concluzii de genu avand in vedere ca ai o varsta ceva mai maricica de cat marea majoritate de pe aici, te putem invita la o cafea, facem noi cinste. (ti-am lasat un numaru de whatsapp mai sus).

Sa ai o viata frumoasa in continuare! ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...