Jump to content

RPG.FORTEAM.RO - A REVENIT (5 ANI VECHIME)


AcTimeLs
 Share

Recommended Posts

========== RPG.FORTEAM.RO ==========
RECRUTAM LIDERI ȘI HELPERI
SERVER CARE ÎN TRECUT A AVUT 350 PLAYERI ON

Fii prezent miercuri ( 17.04.2019) la orele 20:30+ pe server-ul RPG.FORTEAM.RO, unde se va oferi un BIG BONUS ,acesta fiind format din: 3 TOMBOLE cu premiul SULTAN/NRG-500/CHEETAH pe motorina  + 20 Respect Points-uri + 5,000,000$ ! Va asteptam intr-un numar cat mai mare. Chemati-va prietenii si ramaneti alaturi de noi. ForTeam 2011-2019 !
Program BONUS: 3 TOMBOLE = 20:30, 21:00, 21:30
                              20 RP / 5.000.000$ = 21:30   

[/icars; /iamanet; /mission; /items ; /infosleep] www.forteam.ro/forum  www.forteam.ro/panel
    https://www.facebook.com/events/282069439389615/

banner.jpg

signature.php?player_name=AcTimeLs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Fain, insfarsit se redeschide ForTeam cu gamemode-ul original, pe facebook erau toti copii cu comunitate "ForTeam cu vechime de 7 ani" eu pe forteam am jucat prima data sa-mp, pana sa imi spuna un prieten de sa-mp eu nici nu stiam ce e ala, habar aveam ce trebuia sa fac, dar am invatat cat de cat samp pe comunitatea asta, si ii multumesc lui RedForce si staff-ului !
Cu toate ca RedForce a fost cam prost, si-a batut joc de comunitate, pentru ca bagat functii pe pile etc... (Si eu am fost bagat pe pile)
Sper sa revina ForTeam-ul in fortza cu 1000/1000 !
 

Jucatorii vechi cred ca il stiu pe Necroman :)) da, da cel cu aim =]]

Cheers! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

La 05.07.2019 la 14:39, SorinGamerYT a spus:

Fain, insfarsit se redeschide ForTeam cu gamemode-ul original, pe facebook erau toti copii cu comunitate "ForTeam cu vechime de 7 ani" eu pe forteam am jucat prima data sa-mp, pana sa imi spuna un prieten de sa-mp eu nici nu stiam ce e ala, habar aveam ce trebuia sa fac, dar am invatat cat de cat samp pe comunitatea asta, si ii multumesc lui RedForce si staff-ului !
Cu toate ca RedForce a fost cam prost, si-a batut joc de comunitate, pentru ca bagat functii pe pile etc... (Si eu am fost bagat pe pile)
Sper sa revina ForTeam-ul in fortza cu 1000/1000 !
 

Jucatorii vechi cred ca il stiu pe Necroman :)) da, da cel cu aim =]]

Cheers! ❤️ 

Pai în cazul asta te așteptăm pe server din nou, de data asta fără aim :))

GameMode ul da este cel original mult updatat, avem sistem de open box făcut în stilul nostru și nu copiat de pe alte servere, sala la dmv pe textdraw, multe misiuni adăugate, boost uri pentru joburi, etc

banner.jpg

signature.php?player_name=AcTimeLs

Link to comment
Share on other sites

UP

Aplicatii Helper Deschise

NEW UPDATE:

Index Nou cu statistici live despre server (curând va fi și grafic) 

PAYDAY a fost mutat pe textdraw 

Comenzile importante au fost mutate pe Y și N (la joburi în special) 

Bonusuri noi la 4 payday uri luate 

GiftBox Activ 

Mai multe detalii pe www.forteam.ro

banner.jpg

signature.php?player_name=AcTimeLs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...