Jump to content

Vand - gamemode, panel, tema forum - new-times.ro


LolyAdv
 Share

Recommended Posts

Acum 2 minute, LolyAdv a spus:

comentariul tau este de milioane

Da, tema ipb nu face mai mult de 10 euro de aia e si pe ultimul loc.

Panel wcode? =))))

Este panel de la 0 facut de tukson, esti prea tampit sa poti intelege.

Nici macar nu mi-ai vazut gamemode-ul pentru a vorbi si nu ai adus nici macar un argument care sa spuna ca nu face 40 de euro sau ce-ai zis tu.

In concluzie, un baietas prost care cauta atentie.

Eram sigur că nu știi să vorbești și mă jignești, dar ai doar 16 ani nu pot să-ți cer mai mult.

Panelul e wcode știu foarte bine ????, o temă ipb 3.4 nu mai are preț și așa am spus mult 10 euro.

Iar despre gamemode nu o să iei în viața ta mai mult de 40-50 euro.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Panther a spus:

Eram sigur că nu știi să vorbești și mă jignești, dar ai doar 16 ani nu pot să-ți cer mai mult.

Panelul e wcode știu foarte bine ????, o temă ipb 3.4 nu mai are preț și așa am spus mult 10 euro.

 Iar despre gamemode nu o să iei în viața ta mai mult de 40-50 euro.

Nu te jignesc, iti spun adevarul.

Prima data la deschidere a fost un panel wcode, dupa s-a schimbat, sau tu crezi ca a facut edit pe ala? =))))

Din nou, de gamemode n-ai spus nimic care sa zica ca nu face mai mult.

Ma intreb, cum poti/puteti vorbi fara sa aveti macar un argument in ceea ce priveste discutia, esti pe langa

 

spor

Link to comment
Share on other sites

Nu consider ca ar da cineva aproximativ 700 de lei pe un panel, o tema si un gamemode avand in vedere ca serverele de samp noi in romania nu au nici macar 150 de playeri si nu produc nimic, mai bine 10g decat un server de sa:mp, oricum, gamemode-ul si panelul sunt foarte optimizate si stabile, daca sunteti dispusi sa cumparati aceste produse, nu regretati la calitate, succes cu vanzarea!

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...