Jump to content

[REZOLVAT] Problema incurcare ban/iteme


AcTimeLs
 Share

Recommended Posts

Username: usernou
Problema întălnită: folosesc gamemode burned, singura problema majora care mai este pe gamemodefiind si cea mai importanta este legata de inurcarea lucrurilor, banurilor,etc, daca dau ban unui jucator, primeste ban si alt jucator, daca un jucator isi ia de la binco(sistemul de accesorii al lui edison)un obiect, obiectul apare si pe alti jucatori chiar noi inregistrati chiar daca acestia nu au fost la binco si nu au folosit sistemul de accesorii, acestea sunt doar 2 exemple, tot aici intra si problema cu sms-urile, uneori dau sms unui jucator si spune "Nu iti poti da sms singur"
Detalii despre problemă: cunoaste cineva de unde provine problema? in incercarea de a rezolva am dat peste altele si nu mi-a iesit prea bine, nu am reusit sa inteleg de unde provine aceasta problema.
Ce ai încercat să faci înainte să postezi?: -
Cod sursă (recomandat pastebin.com) : -
Alte detalii: -

banner.jpg

signature.php?player_name=AcTimeLs

Link to comment
Share on other sites

Si eu lucrez la burned, insa am inceput de la cel a lui edison, inca nu am testat aceste bug-uri.

O sa testez acuma si rezolv, dupa iti zic.

Poti sa fii mai explicit sa vad daca merge?

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, dulcaalexandru a spus:

Am testat la sms si intradevar era bug-ul ala, insa la accs nu imi pune la alte conturi aparent... Ai un discord ceva sa vorbim?

Poftim rezolvarea la /sms :

https://pastebin.com/wx2QuztK

 

Am discord, AcTimeLs#7068

La SMS am rezolvat din timp, dar tot se incurca itemele la accesorii, aceeasi problema la banuri.

Cel putin daca as avea idee de la ce e

 

banner.jpg

signature.php?player_name=AcTimeLs

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, UserNou a spus:

 

Am discord, AcTimeLs#7068

La SMS am rezolvat din timp, dar tot se incurca itemele la accesorii, aceeasi problema la banuri.

Cel putin daca as avea idee de la ce e

 

Astept accept

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...