Jump to content

deleted content


nobilzeusAdv
 Share

Recommended Posts

Nu inteleg de ce ai vinde asa ceva.. Adica 5euro valoreaza atata munca? Pe langa asta sunt sigur ca un cancer il va posta pe net dupa cumparare...

 

Recomand!

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

cel putin eu nu recomand panelul fiindca iti dai seama de la o posta ca e wcode #9 cu putine schimbari la template, dar gamemode-ul nu l-am testat si nu imi pot da seama. oricum bafta la vanzare, sper sa iti gasesti clienti!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, dulcaalexandru a spus:

Nu inteleg de ce ai vinde asa ceva.. Adica 5euro valoreaza atata munca? Pe langa asta sunt sigur ca un cancer il va posta pe net dupa cumparare...

 

Recomand!

Din cauza fondatorului si dorinței lui de playeri s a sfârșit tot 

Acum 2 ore, constyadv a spus:

cel putin eu nu recomand panelul fiindca iti dai seama de la o posta ca e wcode #9 cu putine schimbari la template, dar gamemode-ul nu l-am testat si nu imi pot da seama. oricum bafta la vanzare, sper sa iti gasesti clienti!

Penelul pe lângă că este mult mai ok decat cel postat având buguri reparate are si cateva funcții noi și securitate care au costat 20 euro pe lângă 30 de euro cât a costat el

Iar gamemode ul are 4 luni de host, și a ținut 70 jucatori zilnic, cel mai mult am avut 140 on si a ținut fără probleme 

Acum 12 minute, Thiss a spus:

Thiss#8258 add 

Imd

Edited by nobilzeusAdv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...