Jump to content

Recrutez Scripter


Elkes
 Share

Recommended Posts

  • Username: Elkes
  • Vârstă: 18 ani.
  • Ce recrutezi?: Recrutez un scripter pentru un viitor proiect. Am nevoie de un scripter foarte bine priceput.
  • Ce oferi în schimb: Bani, scripterul va fi platit lunar sau depinde cum stabilim. La inceput o sa fie platit de mine apoi cea mai mare parte din donatii va merge la el.
  • Detalii de contact: PM aici,reply sau pe discord Elkes#0656
  • Alte precizări: Nu vreau sa veniti cu orice edit sau ceva prostie de gm. Vreau ceva de calitate si unic, suma investita o sa fie undeva la 100-120 de euro. O sa cumpar host-uri de calitate, panel wcode sau ceva mai bun daca gasesc.
Link to comment
Share on other sites

Acum 37 minute, L0K3D a spus:

Discordul meu - L0K3D#7361

Te pot ajuta in legatura cu gamemode-ul (+ servicii), panel-ul si host (bun). Suntem o echipa care iti putem oferi cele dorite de tine.

Nu-ți pot da add pe discord, da mi tu și discutam

Link to comment
Share on other sites

La 08.03.2019 la 11:46, Elkes a spus:
  • Username: Elkes
  • Vârstă: 18 ani.
  • Ce recrutezi?: Recrutez un scripter pentru un viitor proiect. Am nevoie de un scripter foarte bine priceput.
  • Ce oferi în schimb: Bani, scripterul va fi platit lunar sau depinde cum stabilim. La inceput o sa fie platit de mine apoi cea mai mare parte din donatii va merge la el.
  • Detalii de contact: PM aici,reply sau pe discord Elkes#0656
  • Alte precizări: Nu vreau sa veniti cu orice edit sau ceva prostie de gm. Vreau ceva de calitate si unic, suma investita o sa fie undeva la 100-120 de euro. O sa cumpar host-uri de calitate, panel wcode sau ceva mai bun daca gasesc.

Scripter Adv la dispozitia ta si o pot demonstra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...