Jump to content

Emerald | RPG Server Online!


AleksandruAdv
 Share

Recommended Posts

Acum 2 ore, sixer a spus:

si sa inteleg ca asta este unul dintre acele comunitatii care dupa 1 luna ii vedem cu (OFFLINE} Forums - Comunitate si mesaj "comunitate inactiva" sau

Bai neauzitule, daca asa creezi tu aia e, eu il tin on cat vor fondatorii, daca sa zic il tin o luna aia e, daca nu pun eu banii de la mine, si rezolvam problema.

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador
Acum 11 ore, AleksandruAdv a spus:

Bai neauzitule, daca asa creezi tu aia e, eu il tin on cat vor fondatorii, daca sa zic il tin o luna aia e, daca nu pun eu banii de la mine, si rezolvam problema.

ce badass esti gt frt tu esti "auzitul" de aici. 

imi place foarte tare ca zici "neauzitule" dar nici unul nu te cunoste in afara de tactu, mata si inca vro 2 vecini.

aia e te-ai ofensat ca am zis ceva ce se va intampla cat mai curand posibil pentru ca lumea sa axat pe niste servere si nu o sa intre fix la tine sa iti faca tie activitate deci calm down ok?

Edited by sixer

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, sixer a spus:

ce badass esti gt frt tu esti "auzitul" de aici. 

imi place foarte tare ca zici "neauzitule" dar nici unul nu te cunoste in afara de tactu, mata si inca vro 2 vecini.

aia e te-ai ofensat ca am zis ceva ce se va intampla cat mai curand posibil pentru ca lumea sa axat pe niste servere si nu o sa intre fix la tine sa iti faca tie activitate deci calm down ok?

Ba coaie, ce mortii mati vorbesti asa nepraznic? auzitu puli esti tu`

Link to comment
Share on other sites

La 08.03.2019 la 20:07, sixer a spus:

si sa inteleg ca asta este unul dintre acele comunitatii care dupa 1 luna ii vedem cu (OFFLINE} Forums - Comunitate si mesaj "comunitate inactiva" sau

da, iti garantez =)))))))

Am fost doxa in a chixuri, acum m-am domesticit, banii nu sunt o solutie sau o caracteristica pentru ceea ce suntem si vrem sa fim.????️‍♀️

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...