Jump to content

Recrutez Sponsor


Mentosan
 Share

Recommended Posts

  • Username:Stefan Mentosan
  • Vârstă: 17
  • Ce recrutezi?: Persoana care sa ne mai ajute cu putini banuti.
  • Ce oferi în schimb: Comunitate serioasa, poate veni ca fondator.
  • Detalii de contact: PM.
  • Alte precizări: rpg.ruleplay.ro/panel.ruleplay.ro , panel si gm de la 0 host cumparat de la gazduire cu 1000 sloturi am pus 150 deocamdata. Am si eu niste bani pentru promovari, dar nu strica niciodata ceva in plus.
Link to comment
Share on other sites

Acum 12 minute, AndreiAdv a spus:

image.thumb.png.cd3c807caeb62a7c706027a648ed8d59.png

e unic, așa să fie.

Bine panel-ul e facut de sinner, nu a zis baiatul ca este totul facut de mine, de la 0.

da este facut de sinner, dar este undeva pe net, il are 100 de persoane, este unul dintre cele mai bune panel-uril din samp-ul romanesc acest panel ca sa sti ???? 

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

La 24.02.2019 la 9:33, K1nG a spus:

Bine panel-ul e facut de sinner, nu a zis baiatul ca este totul facut de mine, de la 0.

da este facut de sinner, dar este undeva pe net, il are 100 de persoane, este unul dintre cele mai bune panel-uril din samp-ul romanesc acest panel ca sa sti ???? 

A venit primavara si ai facut gratar cu sobolani ? Vezi poate inca ti e somn.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, HaoSs07 a spus:

A venit primavara si ai facut gratar cu sobolani ? Vezi poate inca ti e somn.

????

 

La 23.02.2019 la 23:19, AndreiAdv a spus:

image.thumb.png.cd3c807caeb62a7c706027a648ed8d59.png

e unic, așa să fie.

unde am zis eu ca e unic esti batut in cap ? ba acu 2 ani era unic pana ce nu venea domnu.. am lasat aia acolo la caterinca  da am sters o ca vad ca sar copii cu gura pe mine..

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, HaoSs07 a spus:

A venit primavara si ai facut gratar cu sobolani ? Vezi poate inca ti e somn.

Nu-ți înțeleg umorul ????

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...