Jump to content

Reclamatie - Wildo


Mentosan
 Share

Recommended Posts

  • Retired
Acum 21 ore, Dani3l. a spus:

=]]]] ma faci sa rad omule =)))

de parca daca ar lua ban pe comunitatea asta n-ar mai fi altele unde sa dea tepe sau chestii de genu... ????‍♂️ si mai zici ca-s eu cel incuiat la minte ????‍♂️

si tare greu e sa-ti faci alte conturi ????‍♂️

iar din cate vad tu esti cel ce comenteaza aiurea ca un idiot fara sa fie bagat in seama de cnv ????‍♂️=]]]]]]]]] hai r3 =)))))

No shit sherlock ... 

am comentat pentru ca exista prea multi idioti ca tine, care se baga unde nu le fierbe oala .. 

Mai incepi si cu "hai r3" se vede ca ai 10 ani .. 

Am facut si eu o afacere cu wildo, e adevarat, e om de cuvant. 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 15 minute, Dennis12 a spus:

No shit sherlock ... 

am comentat pentru ca exista prea multi idioti ca tine, care se baga unde nu le fierbe oala .. 

Mai incepi si cu "hai r3" se vede ca ai 10 ani .. 

Am facut si eu o afacere cu wildo, e adevarat, e om de cuvant. 

 

Ma omule.. ????‍♂️ esti prost de bubui coaie =))))

e bine ca am 10 ani.. uite peste 2 zile fac 11 ce sti tu, esti penibil coaie.. ????

Si ce pula mea ma intereseaza pe mine daca-l cunosti sau nu pe wildo? eu nu l-am acuzat pe wildo ca a dat teapa sau chestii de genu.. pur si simplu ziceam in general -.- comentezi ca prostu in orice topic si te certi cu toti doar sa nu taci din gura, vezi-ti drq te treaba ta ca nu-s eu ce se baga unde nu ii fierbe oala.. nu am venit aici ca tine si m-am bagat in conversatia altora cum ai facut tu.. toata discutia asta a inceput cand m-a intrebat mentosan dc i-am dat down.. deci nu te mai caca degeaba pe tine ca nu ma impresionezi deloc ????‍♂️

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 3 ore, Dani3l. a spus:

Ma omule.. ????‍♂️ esti prost de bubui coaie =))))

e bine ca am 10 ani.. uite peste 2 zile fac 11 ce sti tu, esti penibil coaie.. ????

Si ce pula mea ma intereseaza pe mine daca-l cunosti sau nu pe wildo? eu nu l-am acuzat pe wildo ca a dat teapa sau chestii de genu.. pur si simplu ziceam in general -.- comentezi ca prostu in orice topic si te certi cu toti doar sa nu taci din gura, vezi-ti drq te treaba ta ca nu-s eu ce se baga unde nu ii fierbe oala.. nu am venit aici ca tine si m-am bagat in conversatia altora cum ai facut tu.. toata discutia asta a inceput cand m-a intrebat mentosan dc i-am dat down.. deci nu te mai caca degeaba pe tine ca nu ma impresionezi deloc ????‍♂️

In general .. nu impresionez prostii 

Nu am chef sa fac off topic cu tine aici, hai pe discord daca ai sa imi spui ceva .

Ma cert cu cine vreau pentru ca spre deosebire de tine, imi permit ???? 

In legatura tot cu cearta, nu ma cert cu nimeni fara motiv, doar ca am o vechime pe forumurile de genu' si am ajuns sa cunosc toti prostii si sa nu ii mai agreez ... prin lista aia te numeri si tu. 

Si in legatura cu oamenii care sunt chiar oameni, nu infumurati idioti ce se cred imparati, sunt chiar sociabil si vorbesc frumos. 

Edited by Dennis12
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Dennis12 a spus:

In general .. nu impresionez prostii 

Nu am chef sa fac off topic cu tine aici, hai pe discord daca ai sa imi spui ceva .

Ma cert cu cine vreau pentru ca spre deosebire de tine, imi permit ???? 

In legatura tot cu cearta, nu ma cert cu nimeni fara motiv, doar ca am o vechime pe forumurile de genu' si am ajuns sa cunosc toti prostii si sa nu ii mai agreez ... prin lista aia te numeri si tu. 

Si in legatura cu oamenii care sunt chiar oameni, nu infumurati idioti ce se cred imparati, sunt chiar sociabil si vorbesc frumos. 

Dadada bossule se vede ce frumos vorbesti si in ce mod  le raspunzi altora =)) vezi-ti de pula ta in continuare ca esti prea prost si nu mai cere asa multa atentie.. te crezi degeaba ceea ce nu esti ????‍♂️ degeaba ai vechime daca esti prost si crezi ca ma cunosti ???? hai pa bossulica ???? 

P.S:
"Ma cert cu cine vreau pentru ca spre deosebire de tine, imi permit ???? "

Pai normal ca iti permiti =)) vazand ca te crezi ceea ce nu esti si la ce prost esti nici nu ma mir.. n-ai nici macar cei 7 ani de acasa si te bagi in conversatiile altora fara sa te bage nimeni in seama....

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Hai ca e clar si cu voi in pula mea, de o saptamana imediat reclamatia si nu a dat nimeni closed si va certati ca niste pizde pentru ce? 

Omu si-a primit banii, mai trebuie sa fac o mica afacere (o mica datorie) zilele astea cu @Mentosan insa munca nu prea tine cu mine. Ati innebunit sa moara mama, e o fucking reclamatie, s-a rezolvat asa ca nu va mai futeti intre voi, aveti PM, discord si asa mai departe, no offense.

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...