Jump to content

Reclamatie - Wildo


Mentosan
 Share

Recommended Posts

Acum 15 ore, Dani3l. a spus:

Pai tocmai asta-i si faza.. crezi ca n-ar mai putea wildo daca ar primi ban pe comunitate? ???? mno.. poate el da ptc nu prea il cunosc.. dar pentru cei ce au aceasi parere ca mine credema ca i-ar durea in pula... -.- 

si stai chill ca nu i-am zis ca-i penibil pentru ca i-a facut reclamatie ci pt acele "down-uri" ???? se se plange ca i-am dat eu down ca sunt contra si  mi-a dat si el =))) .. cum am mai spus mai sus.. eu sunt prostu in cazu asta iar el e si mai prost ("daca unu e prost nu trb sa fii mai prost de cat el") ???? hai r3

Nu-ti inteleg rostul in discutia lor, ce treaba are reclamatia lui cu faptul ca pe tine sau pe altii nu v-ar interesa ca v-ati lua ban. O_O

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

hmm cred ca @Wildo, este iFeeL.PWN, de pe pawno.ro, daca nu ma gresesc, a mai avut chestii de genu cu tepe.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 16 ore, Dani3l. a spus:

Pai tocmai asta-i si faza.. crezi ca n-ar mai putea wildo daca ar primi ban pe comunitate? ???? mno.. poate el da ptc nu prea il cunosc.. dar pentru cei ce au aceasi parere ca mine credema ca i-ar durea in pula... -.- 

si stai chill ca nu i-am zis ca-i penibil pentru ca i-a facut reclamatie ci pt acele "down-uri" ???? se se plange ca i-am dat eu down ca sunt contra si  mi-a dat si el =))) .. cum am mai spus mai sus.. eu sunt prostu in cazu asta iar el e si mai prost ("daca unu e prost nu trb sa fii mai prost de cat el") ???? hai r3

Nu, din ecuatia asta tot tu esti cel mai prost .. 

Il doare fix in pix pe wildo ca isi ia ban daca da teapa, asa, si ? Nu pentru asta e scopul reclamatiilor de inselatorie .. 

Daca ar da o teapa si ar ramane pe comunitate in continoare fi sigur ca ar mai da si alte tepe ... in viitor

Daca primeste ban, nu va mai da tepe .. simplu 

Ai vi si comentezi si aiurea un topic ca un idiot dupa ce da comentariu clar ca s a rezolvat problema intre ei si nu a fost nicio teapa. 

Urasc oamenii incuiati la minte ca tine. 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Wildo a spus:

@K1nG ce te face sa crezi asta ? :3

am motivele mele ???? 

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Dennis12 a spus:

Nu, din ecuatia asta tot tu esti cel mai prost .. 

Il doare fix in pix pe wildo ca isi ia ban daca da teapa, asa, si ? Nu pentru asta e scopul reclamatiilor de inselatorie .. 

Daca ar da o teapa si ar ramane pe comunitate in continoare fi sigur ca ar mai da si alte tepe ... in viitor

Daca primeste ban, nu va mai da tepe .. simplu 

Ai vi si comentezi si aiurea un topic ca un idiot dupa ce da comentariu clar ca s a rezolvat problema intre ei si nu a fost nicio teapa. 

Urasc oamenii incuiati la minte ca tine. 

 

=]]]] ma faci sa rad omule =)))

de parca daca ar lua ban pe comunitatea asta n-ar mai fi altele unde sa dea tepe sau chestii de genu... ????‍♂️ si mai zici ca-s eu cel incuiat la minte ????‍♂️

si tare greu e sa-ti faci alte conturi ????‍♂️

iar din cate vad tu esti cel ce comenteaza aiurea ca un idiot fara sa fie bagat in seama de cnv ????‍♂️=]]]]]]]]] hai r3 =)))))

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Matt a spus:

Nu-ti inteleg rostul in discutia lor, ce treaba are reclamatia lui cu faptul ca pe tine sau pe altii nu v-ar interesa ca v-ati lua ban. O_O

ma refer ca e doar un amarat de forum omule.. crezi ca nu mai poate lumea pt un "warn" sau "ban"? ????‍♂️ ... daca se dau tepe aici, pe facebook, pe discord sau altundeva e aceasi chestie.. ce trb are comunitatea asta cu "teapa" ????‍♂️... ok.. poate posteaza un anunt aici ca vinde ceva.. mare lucru .. poate posta pe mai multe comunitati in acelasi timp.. si .. dupa ia ban pe toate? ???? mda..

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...