Jump to content

Reclamatie - Wildo


Mentosan
 Share

Recommended Posts

Nu e  vorba de nicio teapa, mi-a sarit ceva de la hdd-ul pc-ului si luam restart la fiecare 5 minute (cand incepea sa se incalzeasca). Discut imediat cu mentosan legat de asta

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

@Mentosan @L0K3D

Afacerea respectiva va fii incheiata imediat, si isi va primit banii respectivi. Nu puteam sa anunt ce s-a intamplat seara trecuta si am decis sa iau azi un hdd si sa-l schimb si am rezolvat. Cateva dovezi.

image.thumb.png.5407d926ef66aeb42cacbbe8a0a9d971.png

 

@Mentosan spune-i la Ansswer ca-mi trag toata pula-n maica-sa pentru asta:

image.thumb.png.e28f632307c1931524543b65c7cc110c.png

 

O sa va lase @Mentosan dovada imediat in reply cum ca i-am oferit suma de 15 euro.

 

 

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Mentosan a spus:

pot sa stiu de ce ai dat down ? ca sa nu injuram ????

Ptc mi se pare o prostie sa ii faci o reclamatie pe un forum... puteai vorbi direct cu el.. sau sa treci peste nici decum sa ii faci rau..daca unu e prost nu trb sa fii mai prost de cat el.. -.-  de parca l-ar durea in pula ba daca primeste ban sau nu... cel putin asta e punctul meu de vedere.. mi se pare o prostie sa primesti warn sau chestii de genu pt niste chestii absolut banale.. e un site omule, iar daca te injur aici, pe discord sau in viata reala e aceasi chestie -.- .. btw ti l-am scos  -.- 

 

P.S:

Penibil -.-
http://prntscr.com/mnbo42

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • Manager
1 oră în urmă, Dani3l. a spus:

Ptc mi se pare o prostie sa ii faci o reclamatie pe un forum... puteai vorbi direct cu el.. sau sa treci peste nici decum sa ii faci rau..daca unu e prost nu trb sa fii mai prost de cat el.. -.-  de parca l-ar durea in pula ba daca primeste ban sau nu... cel putin asta e punctul meu de vedere.. mi se pare o prostie sa primesti warn sau chestii de genu pt niste chestii absolut banale.. e un site omule, iar daca te injur aici, pe discord sau in viata reala e aceasi chestie -.- .. btw ti l-am scos  -.- 

 

P.S:

Penibil -.-
http://prntscr.com/mnbo42

Nu e deloc penibil, m-a contactat pe mine iar eu i-am spus sa faca o reclamatie, ca sa aflu si raspunsul lui Wildo. Oricat de penibil ti s-ar parea, e ok sa faci reclamatie pe un forum. Daca chiar era inselatorie, Wildo era banat si nu mai facea afaceri pe leaks, orice actiune are consecinte ????

Link to comment
Share on other sites

Acum 51 minute, L0K3D a spus:

Nu e deloc penibil, m-a contactat pe mine iar eu i-am spus sa faca o reclamatie, ca sa aflu si raspunsul lui Wildo. Oricat de penibil ti s-ar parea, e ok sa faci reclamatie pe un forum. Daca chiar era inselatorie, Wildo era banat si nu mai facea afaceri pe leaks, orice actiune are consecinte ????

Pai tocmai asta-i si faza.. crezi ca n-ar mai putea wildo daca ar primi ban pe comunitate? ???? mno.. poate el da ptc nu prea il cunosc.. dar pentru cei ce au aceasi parere ca mine credema ca i-ar durea in pula... -.- 

si stai chill ca nu i-am zis ca-i penibil pentru ca i-a facut reclamatie ci pt acele "down-uri" ???? se se plange ca i-am dat eu down ca sunt contra si  mi-a dat si el =))) .. cum am mai spus mai sus.. eu sunt prostu in cazu asta iar el e si mai prost ("daca unu e prost nu trb sa fii mai prost de cat el") ???? hai r3

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...