Jump to content

AdMob


Sapphire
 Share

Recommended Posts

  • Username: Sapphire
  • Ce problema ai?: Nu mi se afiseaza reclamele in aplicatie
  • Alte precizări: Salut, vreau si eu sfatul unuia care este in domeniu. Problema este ca am terminat aplicatia si am bagat ads exact cum scrie. Aici este problema, ca ele nu apar in aplicatie, nici banner-ul nici interstitial-ul. Cand intru in Dashboard pe Admob, am requests pentru ads dar problema este ca nu le vad in aplicatie. Tin sa precizez ca nu am pus-o pe google play, oare sa fie asta problema ca nu apar reclamele cum trebuie? Multumesc.
Edited by Sapphire
Link to comment
Share on other sites

Pai, daca ai o aplicatie facuta de tine si aceasta nu este urcata pe google play, atunci tu ce reclame incerci de fapt sa urci?

Pentru ca unii platesc de fapt acele reclame, tu acum ce vrei sa faci? Sa arati reclame ale cui?

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, RobyBVG a spus:

Pai, daca ai o aplicatie facuta de tine si aceasta nu este urcata pe google play, atunci tu ce reclame incerci de fapt sa urci?

Pentru ca unii platesc de fapt acele reclame, tu acum ce vrei sa faci? Sa arati reclame ale cui?

Normal trebuia sa mi le arate in aplicatie tinand cont ca am incercat si cu Test ads. Nici pe alea nu le arata.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...