Jump to content

Prezentare - DiBlaine


DiBlaine
 Share

Recommended Posts

Username: DiBlaine.

Nume real: Mă numesc Alex.

Vârstă: Am vârsta de 17 ani.

Unde locuiești: Locuiesc în Oradea, județul Bihor.

Ocupație: Deocamdata școala(liceu clsasa a 11-a).

Hobby-uri: Designul, programarea și culturismul.

Cum ai aflat de comunitate?: Am aflat-o singur, pawno.ro s-a afiliat cu leaks.ro ????.

Ce limbaje de programere cunoști?: PAWN - deocamdată mă încadrez la cunoștinte de nivel mediu, ținând cont că am făcut atâtea pauze; am început să învăț acest limbaj de programare acum vreo 3 ani, însă am făcut multe pauze(până la 5-6 pauze/an care durau cate 1 lună, chiar și 2 luni), iar acum m-am decis să revin și să mă pun pe treabă ????, mai cunosc puțin HTML & PHP - am cunoștințe minime, pe aceste 2 limbaje nu prea am insistat insă voi face asta cât de curând.

Alte precizări: Am zis să mă prezint și eu, așa mi se pare normal să se cunoască membrii unei comunități între ei ????, mulțumesc cititorilor pentru timpul acordat.

Edited by DiBlaine
Link to comment
Share on other sites

re

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...