Jump to content

[VAND] Gamemode de la 0


Dani3l.
 Share

Recommended Posts

  • Retired

Nu recomand.

Ai fost pe o comunitate, nu mai stiu ce nume avea .. owner-ul ti-a cerut sa ii faci un amarat sistem de clanuri si nu ai fost in stare, ce ai facut la el si ala buguit.

Plus de asta dupa cum te cunosc de acum ceva timp pun pariu ca peste 50% din cod nu iti apartine. ( Nu am dovezi care sa ateste asta, evident, dar sunt destul de vechi in domeniu si am apucat sa va cunosc pe fiecare ???? ) 

Bonus, sa nu uitam live-urile prietenului tau StefanAdv, te mai intreba cateva chestii foarte simple si ii spuneai "nu stiu sigur, stai sa ma uit pe gamemode" sau cand te-a intrebat ceva mai complex stiu ca ai spus " hai ca eu ies ca am niste treaba, ai grija ce faci pe acolo " :))  Nu zic, poate chiar aveai treaba, dar totusi, chiar in momentul ala trebuia sa iesi .. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

La 12.02.2019 la 22:17, Dennis12 a spus:

Nu recomand.

Ai fost pe o comunitate, nu mai stiu ce nume avea .. owner-ul ti-a cerut sa ii faci un amarat sistem de clanuri si nu ai fost in stare, ce ai facut la el si ala buguit.

Plus de asta dupa cum te cunosc de acum ceva timp pun pariu ca peste 50% din cod nu iti apartine. ( Nu am dovezi care sa ateste asta, evident, dar sunt destul de vechi in domeniu si am apucat sa va cunosc pe fiecare ???? ) 

Bonus, sa nu uitam live-urile prietenului tau StefanAdv, te mai intreba cateva chestii foarte simple si ii spuneai "nu stiu sigur, stai sa ma uit pe gamemode" sau cand te-a intrebat ceva mai complex stiu ca ai spus " hai ca eu ies ca am niste treaba, ai grija ce faci pe acolo " :))  Nu zic, poate chiar aveai treaba, dar totusi, chiar in momentul ala trebuia sa iesi .. 

 

 

1. Cel ce mi-a cerut sa fac hq-uri in modul ala la clanuri era alt proiect si nu lucram pe gamemode-ul asta ci pe burned, iar cel mai probabil ti-a povestit doar ce a vrut el si probabil nici nu ti-a explicat corect ceea ce voia. .. si mno... fara sa auzi si varianta altora l-ai crezut pe el si pe staff-ul lui de 12-13 ani si mno... si tot scandalu ala a inceput ptc si-a dat nabu reinstall la server si ci ca le-am frecat eu forumu sau nush ce.. pur si  simplu m-au acuzat fara un motiv si fara sa se informeze.. erau 5 owneri si doar pentru ca nu am avut posibilitatea de a fi on ziua aia a picat vina pe mine si doar ei stiu ce drq au vorbit si ce au avut in cap... dar sincer putin ma intereseaza..
2. La faza cu " pun pariu ca peste 50% din cod nu iti apartine" nu zic ca nu am mai luat cateva comenzi din alte gm-uri cand am inceput gm-ul asta sa evit pierderea de timp insa au fost rescrise.. 
3. Crede-ma ca nu ma cunosti absolut deloc...
4. Cel mai probabil ma confunzi cu iStefan_YT deoarece el vorbea cu stefanadv pe live, pe live-urile lui stefanadv daca stateam 5min e deja ceva + nu am vb vocal cu el niciodata pe live-uri sau cv de genu si nu am zis niciodata ca trebuie sa plec sau chestii de genu cand mi-a cerut vreodata ajutor etc, posibil sa fiu zis maxim ca nu stiu o chestie etc ptc asa fac eu cu el cand nu am chef sa-l ajut si stie si el faptul asta =))) deci in practic ai zis niste chestii ce nu sunt adevarate...

5. Te-as ruga eu sa nu mai scoti vorbe aiurea pe gura fara sa sti bine despre ce e vorba...chiar te rog eu..

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...