Jump to content

Web Developer


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

  • Retired
Chiar acum, OLTEANuadv a spus:

Ok, si asta inseamna internetul, nu e o "sursa de inspiratie"?

Daca tu zici ca eu copiez rand cu rand din wcode, te inseli.

Corect, aproape TOATE codurile mele sursa sunt incepute de la wCode si perfectionate de ce au facut ei.

Nu stiu daca tu ai NUMAI gamemodeuri incepute de la 0, insa te felicit daca e asa.

Mult succes in continuare, PROST12

Nu am numai gamemode-uri inceput de la 0, dar alea pe care le am edit ( 2 la numar ) update-urile mele sunt scrise de mine, de la 0, nu cod de prin toate locatiile care nici macar nu stiu ce face, cum e in cazul tau .. 

E o sursa de inspiratie, una foarte buna, dar tu prin "sursa de inspiratie" intelegi copy paste fara gandire .. 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Dennis12 a spus:

Nu am numai gamemode-uri inceput de la 0, dar alea pe care le am edit ( 2 la numar ) update-urile mele sunt scrise de mine, de la 0, nu cod de prin toate locatiile care nici macar nu stiu ce face, cum e in cazul tau .. 

E o sursa de inspiratie, una foarte buna, dar tu prin "sursa de inspiratie" intelegi copy paste fara gandire .. 

 

Nu stiu daca ai vorbit cu cineva care chiar face Web Develop. dar prin hateul adus mie imi aduci si o reputatie proasta, de aia si ma zbat atat.

Daca vrei sa ma iei la intrebari din codul meu, care nu e copy paste fara gandire , te astept pe discord.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Haha .. ce frumos se victimizeaza omul ... :))))) 

Logic ca iti fac o reputatie proasta daca stiu ca esti un prost .. protejez oamenii care vor sa arunce un ban ONLINE pentru ceva calitativ, nu pentru nimicurile pe care le faci tu .. 

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dennis12 a spus:

Haha .. ce frumos se victimizeaza omul ... :))))) 

Logic ca iti fac o reputatie proasta daca stiu ca esti un prost .. protejez oamenii care vor sa arunce un ban ONLINE pentru ceva calitativ, nu pentru nimicurile pe care le faci tu .. 

 

Daca tu zici ca protejezi persoanele care vor sa arunce un ban ONLINE pentru ceva calitativ, ai gresit topicul baiatul meu.

Citeste din nou ce pe ce ofer

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Chiar acum, OLTEANuadv a spus:

Daca tu zici ca protejezi persoanele care vor sa arunce un ban ONLINE pentru ceva calitativ, ai gresit topicul baiatul meu.

Citeste din nou ce pe ce ofer

Eu zic sa terminam cu off-topicul ..

Omul la care te duci tu sa faci mare panel investeste niste bani ( domeniu, webhost, poate tema IPB, host samp ) ca dupa sa se trezeasca cu un panel vulnerabil / server spart ..

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dennis12 a spus:

Eu zic sa terminam cu off-topicul ..

Omul la care te duci tu sa faci mare panel investeste niste bani ( domeniu, webhost, poate tema IPB, host samp ) ca dupa sa se trezeasca cu un panel vulnerabil / server spart ..

 

DIN CATE STIU EU, NU AI CUMPARAT NICIUN PANEL DE LA MINE ASA CA TE ASTEPT SI PE TINE SI PE ERASY SAU MAI STIU EU CE HATERI SA VINA CUM CA AU AVUT PANELURILE CUMPARATE SI APOI SPARTE.

AI DESCARCAT PANEL CE NU A FOST PLATIT? IN CAZUL ASTA IMI PARE RAU, ORICE ARE UN PRET.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...