Jump to content

Web Developer


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

  • Username: OLTEANUadv
  • Varsta: 17
  • Ce fel de servicii oferi?: Web Developing
  • Pret: 0
  • Detalii de contact: discord: OLTEANUadv#0406
  • Alte precizari: Ofer si eu munca "Gratis".Primu venit cu o comunitate interesanta si de durata, primul servit.
  • Cunosc Laravel, pot invata si alt framework daca e nevoie, pot lucra si pe ceva custom.
  • ASTEPT HATERII SA VINA PRECUM CA SUNT TEPAR, AM CEVA DE CASTIGAT IN AFARA DE RECLAMA POZITIVA SAU ALTE LUCRURI.
Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Chiar acum, OLTEANuadv a spus:
  • ASTEPT HATERII SA VINA PRECUM CA SUNT TEPAR, AM CEVA DE CASTIGAT IN AFARA DE RECLAMA POZITIVA SAU ALTE LUCRURI.

Nu stii sa citesti, nu?

IMEDIAT VINE SI DOVADA CUM CA AM PRIMIT PLATI IN VALOARE DE 1000 LEI PENTRU A CREA CONTINUT WEB.

Da cine a zis ca esti tepar idiotule ..

Esti doar foarte prost si esti in stare doar de copy - paste.

A da si sa zic si eu cum ai zis tu: "vine si idiotu ala de Dennis cu dovezi de 2000 lei " :)) 

Penibilule ..

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Dennis12 a spus:

Da cine a zis ca esti tepar idiotule ..

Esti doar foarte prost si esti in stare doar de copy - paste.

A da si sa zic si eu cum ai zis tu: "vine si idiotu ala de Dennis cu dovezi de 2000 lei " :)) 

 Penibilule ..

COPY-PASTE?hmmm ok, COPY-PASTE 100%

VREI SA ITI DAU POZA DIN ULTIMELE MELE 3 PROIECTE SA VEZI CA EXISTA DOAR UN PANEL PE NET CU ACEST COD SURSA?

ESTE DIN CAUZAA CA E PUBLIC IN RASA TA, ACESTA FIIND LARAVEL.COM

DATA VIITOARE NU MAI COPIA RUSII SI IMI SPUNE MIE CA ESTI UNIKAT K LACRIMA, CA APROAPE NIMENI DE PE ACEASTA COMUNITATE TOXICA E CURAT SI UNIK

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Chiar acum, OLTEANuadv a spus:

COPY-PASTE?hmmm ok, COPY-PASTE 100%

VREI SA ITI DAU POZA DIN ULTIMELE MELE 3 PROIECTE SA VEZI CA EXISTA DOAR UN PANEL PE NET CU ACEST COD SURSA?

ESTE DIN CAUZAA CA E PUBLIC IN RASA TA, ACESTA FIIND LARAVEL.COM

DATA VIITOARE NU MAI COPIA RUSII SI IMI SPUNE MIE CA ESTI UNIKAT K LACRIMA, CA APROAPE NIMENI DE PE ACEASTA COMUNITATE TOXICA E CURAT SI UNIK

Crezi ca stau sa te injur copile ?

Esti prea idiot .. 

Ce am luat eu de la rusi prietene? :)))

Ma doare pe mine fix in pix de "proiecetele" tale, esti in stare doar de copy paste de pe alea de la wCode ????

Esti doar un copil prost care a reusit sa "acapareze" mintile unor oameni neatenti, ca sa nu ii jignesc, iar oamenii aia au nevoie de o mica "palma" ca sa se trezeasca la realitate si sa realizeze ca esti doar un copil ratat care nu are habar de cod .. Ti se pare ca am inceput sa ma cert cu tine? Am spus frumos ca nu te recomand pentru ca esti un idiot prea mare pentru lumea asta, prea prosti oamenii sa te plateasca pe tine pentru ceva .. bine, exceptand prestatiile calitative, daca intelegi unde bat .. ???? 

Edited by Dennis12
Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Chiar acum, OLTEANuadv a spus:

igRAT9L.png

YHo1evh.pngA2OwG2b.png

@Dennis12 sunt foarte curios unde vezi tu aceste randuri de cod gasite pe wcode.ro

Sau acesta : f0e28Oy.png

 

...

Nu m-am referit nea aparat pe asta ca-i copiat pentru ca nu stiu, deci aici n-am cum sa-mi dau cu parerea daca e din wCode sau nu :)) dar peste 80% din codurile tale sunt din wCode .. si mai sunt si alte surse de inspiratie pe internet pe care le poti edita foarte usor si bum, cod by prostuAdv ..

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dennis12 a spus:

...

Nu m-am referit nea aparat pe asta ca-i copiat pentru ca nu stiu, deci aici n-am cum sa-mi dau cu parerea daca e din wCode sau nu :)) dar peste 80% din codurile tale sunt din wCode .. si mai sunt si alte surse de inspiratie pe internet pe care le poti edita foarte usor si bum, cod by prostuAdv ..

 

Ok, si asta inseamna internetul, nu e o "sursa de inspiratie"?

Daca tu zici ca eu copiez rand cu rand din wcode, te inseli.

Corect, aproape TOATE codurile mele sursa sunt incepute de la wCode si perfectionate de ce au facut ei.

Nu stiu daca tu ai NUMAI gamemodeuri incepute de la 0, insa te felicit daca e asa.

Mult succes in continuare, PROST12

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...