Jump to content

[K]Servicii PAWN - K1nG


regeletau
 Share

Recommended Posts

Acum 11 ore, RobyBVG a spus:

Lucrezi cam dezordonat, cel putin asa am vazut in gamemode-ul care a ajuns pe net

asa m-am deprins, nu prea imi place sa pun totul ordonat, parca vad mai bine codul cum e in gamemode, la unele sisteme, comenzi facute de mine.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, Mentosan a spus:

Daca nu stii ce vorbesti DE CE NU TACI GURA AIA ? Ma si enervezi deja ma omule.. Atunci imi placea sa fac caterinca nici nu stiam cum lucra @Leonard nu critic, da tu ma enervezi deja. cum am zis mai sus pute a rahat rau din gurita ta..

vorbesc ca te bagi in seama aiurea, mars de aici valet

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, LolyAdv a spus:

vorbesc ca te bagi in seama aiurea, mars de aici valet

vai de curuletu tau o functie din gm u meu face cat tot cacatu tau de gm e mai optimizat decat tot gmu tau we nici nu apuci sa l deschizi ca ti da si crash la cat de prost esti si duhnesti

Link to comment
Share on other sites

Acum 12 minute, Mentosan a spus:

vai de curuletu tau o functie din gm u meu face cat tot cacatu tau de gm e mai optimizat decat tot gmu tau we nici nu apuci sa l deschizi ca ti da si crash la cat de prost esti si duhnesti

daca ai fi atat de bun nu te-ai lauda bai cacatule, hai mars dracu si numai cauta atentie

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Imi place de voi ca va certati non-stop pe tema "care e scripter mai bun" 

 

' daca iti dau o functie din gm meu face cat tot cacatu tau de gm'

'mars de aici valet'

Ce vreti sa demonstrati prin asta ?

Inafara de prostie, nu vad ce ati putea demonstra ... a da si off-topic.

Aveti frate discord, aveti frate skype, aveti frate teamspeak, aveti unde sa va certati in liniste .. fara sa ii stricati topicul baiatului ) pana la urma e un topic de servicii, fie ele calitative, fie ele "de cacat" nu  vad de ce faceti voi off-topic aici injurandu-va. In cazul asta, faceti un topic general si va injurati acolo, ca sa vada toata lumea cearta decat sa ii stricati topicul sa zic asa .. daca vine un client aici si vrea sa cumpere ceva si se uita pe la recomandari o sa vada o pagina plina cu 2 destepti care se cearta non-stop incercand sa demonstreze care e mai breaz, rezultand ca ambii au o gandire de copil ( nu va cunosc personal la varsta, dar din ceea ce faceti / spuneti oferiti dovada de "un creier de gaina").

Certurile astea nu va prea ridica rating-ul, din contra, il scade cel putin in ochii oamenilor care au putina farama de creier. 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 19 minute, Dennis12 a spus:

Imi place de voi ca va certati non-stop pe tema "care e scripter mai bun" 

 

' daca iti dau o functie din gm meu face cat tot cacatu tau de gm'

'mars de aici valet'

Ce vreti sa demonstrati prin asta ?

Inafara de prostie, nu vad ce ati putea demonstra ... a da si off-topic.

Aveti frate discord, aveti frate skype, aveti frate teamspeak, aveti unde sa va certati in liniste .. fara sa ii stricati topicul baiatului ) pana la urma e un topic de servicii, fie ele calitative, fie ele "de cacat" nu  vad de ce faceti voi off-topic aici injurandu-va. In cazul asta, faceti un topic general si va injurati acolo, ca sa vada toata lumea cearta decat sa ii stricati topicul sa zic asa .. daca vine un client aici si vrea sa cumpere ceva si se uita pe la recomandari o sa vada o pagina plina cu 2 destepti care se cearta non-stop incercand sa demonstreze care e mai breaz, rezultand ca ambii au o gandire de copil ( nu va cunosc personal la varsta, dar din ceea ce faceti / spuneti oferiti dovada de "un creier de gaina").

 Certurile astea nu va prea ridica rating-ul, din contra, il scade cel putin in ochii oamenilor care au putina farama de creier. 

 

eu nu ma cert pe tema "care e scripter mai bun", el mananca cacat ca vai cine-i el. Odata ce se mananca cacat, e firesc sa-i raspunzi cu aceiasi moneda la un cretin ca asta.

Cand despre rating, nu-mi pasa.

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

La 05.02.2019 la 14:24, Wildo a spus:

Nu prea recomand, am vazut ca ai "spart" ceva server unde erai "scripter" , poate ma insel, poate nu. Totusi asteptam niste lucrari din partea ta si poate eu personal o sa-mi schimb parerea. 

o sa fac niste nisteme, si o sa postez si codul sursa, si poze etc..

faza cu spart-ul servelor, nu e adevarata, am spart svr lu floow &  reborn care nare habar ce e php, pawn, 

dar n-am nimic cu floow, aveam cu reborn, ca sa-i demonstrez ca este NULL, am facuto.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...