Jump to content

[REZOLVAT] Intrebare buguri


Wildo
 Share

Recommended Posts

Intrebare: As dorii sa stiu care sunt toate bugurile disponibile pe gamemode-ul Burned, as dorii sa arunc un ochi si sa le rezolv, apoi sa fie postat pe forum, sau intr-o sectiune de rezolvari, am o lista insa cei ce v-ati deschis deja server  cu gamemode-ul respectiv la un numar de jucatori probabil a mai aparut ceva.  Nu cred ca voi incepe un proiect pe acest gamemode deoarece mi-e cam lene sa scot o gramada de sisteme inutile.
Ai încercat să faci ceva înainte să postezi?: Nu am facut mare lucru deoarece unele buguri apar doar la un anumit numar de jucatori, de aceea vreau sa fie rezolvate din timp.
 

+1 pentru fiecare bug confirmat.

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

La 04.02.2019 la 9:58, SeeK a spus:

Gen daca dai trade, accepți poți să bagi și să scoți bani chiar daca nu ai.

Pentru rezolvare: adaugă sa nu poți folosi trade într-o mașină, business și casă și se rezolva

Asta e rezolvat, alte buguri ?

Link to comment
Share on other sites

La 04.02.2019 la 8:58, SeeK a spus:

Gen daca dai trade, accepți poți să bagi și să scoți bani chiar daca nu ai.

Pentru rezolvare: adaugă sa nu poți folosi trade într-o mașină, business și casă și se rezolva

Imi poti explica si mie ce treaba au masinile, bizz-urile si casele cu chestia ca poti sa baga / scoate bani chiar daca nu ii ai? asa greu e sa faci o verificare prin care verifici daca jucatorul are banii aia sau nu? ???? pai si pe jos ce? gata nu mai merge bugu? ???? =)))
deci te rog explica-mi ..sa nu o iei ca pe o "rautate" dar mi se pare ff dubios ce ai zis ????

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

cand sunt 10 20 playeri pe server nu se observa dar cand sunt 100 200 playeri, se buguiesc cateva obiecte, adica apare un piatra pe masina, sau pe motor etc..

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

La 06.02.2019 la 19:11, Dani3l. a spus:

Imi poti explica si mie ce treaba au masinile, bizz-urile si casele cu chestia ca poti sa baga / scoate bani chiar daca nu ii ai? asa greu e sa faci o verificare prin care verifici daca jucatorul are banii aia sau nu? ???? pai si pe jos ce? gata nu mai merge bugu? ???? =)))
deci te rog explica-mi ..sa nu o iei ca pe o "rautate" dar mi se pare ff dubios ce ai zis ????

Aici

  găsești Bugul cu trade îți explică el mai bine că nu știu să îți explic..

Edited by SeeK
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...