Jump to content

Loly Scripteru


qRuby.
 Share

Recommended Posts

Acum 23 minute, Mentosan a spus:

Scripting ul nu se invata in cateva luni, + ca ti am dat comanda mai optimizata decat tot gm ul tau, bafta ????

Corect. Îl știu pe loly scripter de dinainte de deschiderea leaks.ro

In astea 4 luni, eu zic că a învățat din greșeli.

Hai totuși să nu ne batem joc și să dăm cu hate in oameni doar pentru că au avut întrebări, sau nu au știut ceva. Comparativ cu tine și cu qRuby nu ne-am născut perfecți și învățați 

Din partea mea îl recomand pe Loly in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, K1nG a spus:

sincer nu am nimic cu floow, nici cu tn, ce am avut cu reborn aia e, dar te dai cine nu esti un sfat de la mn, fii simplu, nu te da mare ????

nu m-am dat cu nimic mai mare fata de altii, mancati prea mult cacat pentru niste cacaturi mai mici ca voi incercand sa aratati niste screen-uri taiate pana la os si fara nicio explicatie.

 

am mai zis, nu trebuia sa va dau importanta de la bun inceput

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, OLTEANuadv a spus:

Corect. Îl știu pe loly scripter de dinainte de deschiderea leaks.ro

In astea 4 luni, eu zic că a învățat din greșeli.

Hai totuși să nu ne batem joc și să dăm cu hate in oameni doar pentru că au avut întrebări, sau nu au știut ceva. Comparativ cu tine și cu qRuby nu ne-am născut perfecți și învățați 

Din partea mea îl recomand pe Loly in continuare.

mari scripteri si astia ce e drept. Ai citit ce-a fost taiat, realitatea este alta, mersi de comentariu.

Link to comment
Share on other sites

Apropo, qruby ai uitat cand ai plans sa te iau web developer pe la comunitatile unde mergeam sa faci si tu un banut? normal, acum freci cucu.

La fel si tu mentosan, aveai putin si ma pupai si in pula sa te propun scripter pe learn-times

dar acum da, toti suntem smecheri ca na

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, LolyAdv a spus:

Apropo, qruby ai uitat cand ai plans sa te iau web developer pe la comunitatile unde mergeam sa faci si tu un banut? normal, acum freci cucu.

La fel si tu mentosan, aveai putin si ma pupai si in pula sa te propun scripter pe learn-times

dar acum da, toti suntem smecheri ca na

pt ca eram plictisit plodule, acum ce gasesti motive skriptare reborn v2

Link to comment
Share on other sites

  • Leonard locked and unlocked this topic
  • Manager

A trecut 6/9 luni de cand sunt dovezile, e o prostie sa va legati de ele. Nu tin partea nimanui, insa daca e sa postez dovezi cu majoritatea din cei ce au comentat aici, nu cred ca va fi nici unul din voi multumit. Nu am nici cea mai vaga idee despre cunostintele lui Loly deoarece nu e treaba mea si nici pe voi nu cred ca ar trebui sa va intereseze. Nu incercati sa creati conflicte, niciodata nu stiti ce va pot aduce ele candva. Nu transformati o problema personala in una publica, motivul e simplu: nobody cares ???? 

La urmatorul topic de genu, va voi demonstra personal ca nu sunteti mai buni, nu e loc de cearta pe leaks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...