Jump to content

Loly Scripteru


qRuby.
 Share

Recommended Posts

Acum 4 minute, qRuby. a spus:

@LolyAdv vrei sa pun conversatia de pe digitalrows aici? sa vedem ce "scripter" esti tu.

la fel, acum cateva luni, niste conversatii irelevante fiind niste intrebari tampite. Dar tu de ce numai esti in digital, ai plans prea mult cumva?

Nu-mi pasa de suferintele tale si a multora de pe aici, pentru mine imi este indiferent, dar pentru un ban sa plangi asa, hai ca ai si tu 20+ de ani daca e ceva.

 

oricum si @Syntetick stie ca eu ceream pareri multora sa fiu sigur de chestii, dar na, esti prea prost.

 

poti zice ca procedam cum procedeaza @Dani3l. cand imi mai cere pareri, dar ce sa stie prostu

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

cum s-a inceput cu reborn acum se incepe si cu loly..

+ bonus: https://imgur.com/a/cyMwBDv

Edited by K1nG

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, K1nG a spus:

cim s-a inceput cu rebon acum se incepe si cu loly asa

+ bonus: https://imgur.com/a/cyMwBDv

ce faci serpisor?

iar screen-uri de acum cateva luni si astea decupate de cand erai mai prost ca ma-ta?

plus ca acolo nu mai aveam syntaxa de la sublime si numai stiam cum se scria si am zis sa te intreb ca na

certati-va incontinuare suferintelor si va recomand sa nu mai plangeti pentru niste banuri daca tot va credeti maturi.

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, LolyAdv a spus:

ce faci serpisor?

iar screen-uri de acum cateva luni si astea decupate de cand erai mai prost ca ma-ta?

 

certati-va incontinuare suferintelor si va recomand sa nu mai plangeti pentru niste banuri daca tot va credeti maturi.

sincer nu am nimic cu floow, nici cu tn, ce am avut cu reborn aia e, dar te dai cine nu esti un sfat de la mn, fii simplu, nu te da mare

Edited by K1nG

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • Leonard locked, unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...