Jump to content

[DELETED]USERPANEL [TOPIC REMOVED]


wNekiRo2
 Share

Recommended Posts

Acum 8 ore, wNekiRo a spus:

Username: wNekiRo

Creator (sau editor): OlteanuADV

Poze/Video în care îl prezinți: https://imgur.com/a/JXGuZOV

Link Virustotal: https://www.virustotal.com/#/url/864e44e9afb68c3b16d4fc9e3fb4e8a00f85dd2f8ac5c7cc04b15ca2d50c0e89/detection

Link download (cu hide):

Hidden Content

  • Reply to this topic to see the hidden content.

 

Alte precizări: Este compatibil cam cu orice gamemode de tip Burned (adica edit-uri,acesta e acelasi panel care a fost postat de Olteanu numai ca versiunea mai buna ???? ),detine si 199 case+82 bizz-uri in toate orasele.

Cum sa detina 199 de case si 82 de biz-uri un panel ? Alea nu cumva se fac din baza de date ? =)) 

E rip panel-ul.

Daca tot vrei abonati prin setquest, macar posteaza un continut ok, nu posta munca altuia, macar de era ceva calitativ...

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

Acum 45 minute, Wildo a spus:

Cum sa detina 199 de case si 82 de biz-uri un panel ? Alea nu cumva se fac din baza de date ? =)) 

E rip panel-ul.

Daca tot vrei abonati prin setquest, macar posteaza un continut ok, nu posta munca altuia, macar de era ceva calitativ...

uita-te la ce-am scris mai atent,la fel si in baza de la panel si numai vorbi aiurea,re rog,salut.
EDIT: nimeni nu stie care e povestea panel-ului si care-i faza cu cel public,ca sa stii ca ala public nu e cea ce pare (asta e cel bun)

Edited by wNekiRo
Link to comment
Share on other sites

Acum 38 minute, wNekiRo a spus:

uita-te la ce-am scris mai atent,la fel si in baza de la panel si numai vorbi aiurea,re rog,salut.
EDIT: nimeni nu stie care e povestea panel-ului si care-i faza cu cel public,ca sa stii ca ala public nu e cea ce pare (asta e cel bun)

omu meu, nu in baza de la panel se stocheaza casele, ci in baza gamemode-ului, panel-ul se conecteaza la baza,poti avea 300 de case in panel daca panel-ul se conecteaza la o baza ce detine maxim 10 case.  ce garantie am avea ca asta e panel-ul bun ? Pe langa asta, tu la virustotal pui link-ul de descarcare, urca frumos arhinva din pc-ul tau nu asa, ca la link normal ca da clean ca site-ul nu sta sa descarce, verifice si despacheteze arhiva dintr-un url. 

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Wildo a spus:

omu meu, nu in baza de la panel se stocheaza casele, ci in baza gamemode-ului, panel-ul se conecteaza la baza,poti avea 300 de case in panel daca panel-ul se conecteaza la o baza ce detine maxim 10 case.  ce garantie am avea ca asta e panel-ul bun ? Pe langa asta, tu la virustotal pui link-ul de descarcare, urca frumos arhinva din pc-ul tau nu asa, ca la link normal ca da clean ca site-ul nu sta sa descarce, verifice si despacheteze arhiva dintr-un url. 

n-o dau cu tine,ok am sa pun arhiva,eu garantez oricum ca e clean ???? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...