Jump to content

Recrutez Scripter


Ceyandme
 Share

Recommended Posts

  • Username:Ceyandme
  • Vârstă:16
  • Ce recrutezi?:Scripter
  • Ce oferi în schimb:50% din donatii
  • Detalii de contact: Ceyandme#8804
  • Alte precizări:Caut un scripter cu care sa colaborez , eu detin la momentul de fata un dedicat cu 4 ip-uri si pe el am host-ul si domeniu + webhost
  • Comunitatea are un parteneriat cu o firma de hosting si ne ofera servicii gratis daca vom avea nevoie
  • Vom avea promovare de la diferiti youtuberi : lecturatu , mujdii s.a.m.d
  • Nu vreau sa colaborez cu 'scripterii de sezon'
  • Cei interesati , adaugati-ma pe discord ca sa va spun mai multe detalii.
Link to comment
Share on other sites

Fratele meu, nu vine nimeni pe gratis așa de început trebuie sa plătești, nici un scripter bun nu o sa vina așa.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

La 28.01.2019 la 22:47, Ceyandme a spus:
  • Username:Ceyandme
  • Vârstă:16
  • Ce recrutezi?:Scripter
  • Ce oferi în schimb:50% din donatii
  • Detalii de contact: Ceyandme#8804 
  • Alte precizări:Caut un scripter cu care sa colaborez , eu detin la momentul de fata un dedicat cu 4 ip-uri si pe el am host-ul si domeniu + webhost
  • Comunitatea are un parteneriat cu o firma de hosting si ne ofera servicii gratis daca vom avea nevoie
  • Vom avea promovare de la diferiti youtuberi : lecturatu , mujdii s.a.m.d
  • Nu vreau sa colaborez cu 'scripterii de sezon' 
  • Cei interesati , adaugati-ma pe discord ca sa va spun mai multe detalii. 

Daedric-Fox#4253

da-mi add pe discord.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...