Jump to content

Proiect: V (Server GTA 5)


Hurdock
 Share

Recommended Posts

Acum 22 minute, Hurdock a spus:

 

Mersii, imi place numele tau.

 

Probabil nu ai pc, insa daca asta e povestea iti zic din experienta mea: Asteapta sa mai cresti, sa iti permiti un pc mai bun. O sa vrei sa joci si tu ceva nou, o sa vezi ce super o sa te simti cand intri pe GTA 5 sa joci Roleplay si o sa simti acelasi sentiment care il aveai pe sa-mp la inceput cand 'explorai', era o lume noua.

 

 

Am jucat 5 zile pe FiveM acel server de gta 5, si nu-mi place sincer. M-am jucat peste tot, nu sunt atras decat de grafica si optiunile jocului in rest... raman la samp. Nu am pc-ul slab pot juca FarCry 5, am 26 de ani si nici timpul nu-mi mai permite. 

 

Apreciez totusi ca iti place numele meu.

The optimist thinks that this is the best of all possible worlds, and the pessimist knows it. -- J. Robert Oppenheimer, "Bulletin of Atomic Scientists"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 2 ore, Hurdock a spus:

 

Mersii, imi place numele tau.

 

Probabil nu ai pc, insa daca asta e povestea iti zic din experienta mea: Asteapta sa mai cresti, sa iti permiti un pc mai bun. O sa vrei sa joci si tu ceva nou, o sa vezi ce super o sa te simti cand intri pe GTA 5 sa joci Roleplay si o sa simti acelasi sentiment care il aveai pe sa-mp la inceput cand 'explorai', era o lume noua.

Asta il am de cand era pe pawno.ro familia urdock daca mai ti minte ????

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 2 ore, Goad a spus:

 

 

Am jucat 5 zile pe FiveM acel server de gta 5, si nu-mi place sincer. M-am jucat peste tot, nu sunt atras decat de grafica si optiunile jocului in rest... raman la samp. Nu am pc-ul slab pot juca FarCry 5, am 26 de ani si nici timpul nu-mi mai permite. 

 

Apreciez totusi ca iti place numele meu.

Catre mine a zis ca ii place numele, uitate mai atent

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
  • Joci GTA 5 ? Dacă nu , de ce ?: Da, joc.
  • Dacă joci GTA 5, pe ce rezolutie joci ?:  1920x1080 (și câteodată 3840x2160 (4K) cu setarile pe low) - toate setările pe ultra.
  • Dacă ar fi un sistem din SA-MP pe care l-ai dorii in GTA 5 care ar fi ? : job-uri, factiuni, vehicule personale.
  • Ce sisteme / comenzi considerați că ar fi musai ? Chiar vă rog să imi amintiți să nu uit comenzi sau sisteme necesare.: joburi, factiuni, vehicule personale, ANTICHEAT bun.
Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

 

Acum 17 ore, Nurdock a spus:

Catre mine a zis ca ii place numele, uitate mai atent

 

Ok ????  

The optimist thinks that this is the best of all possible worlds, and the pessimist knows it. -- J. Robert Oppenheimer, "Bulletin of Atomic Scientists"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

frms. Singuru lucru ce as zice e la design, cred ca ar arata mai bine un negru transparent, cu colturi drepte decat alb cu colturi rotunjite

  • Joci GTA 5 ? Dacă nu , de ce ? Ca nu am laptopu destul de bun sa imi duca gta v
  • Dacă joci GTA 5, pe ce rezolutie joci ? 1920x1080
  • Dacă ar fi un sistem din SA-MP pe care l-ai dorii in GTA 5 care ar fi ? Toata ideea e sa te departezi de samp si sa faci un stil unic.
  • Ce sisteme / comenzi considerați că ar fi musai ? Chiar vă rog să imi amintiți să nu uit comenzi sau sisteme necesare. Mafii care sa se lupte

Cel mai developer

Link to comment
Share on other sites

Succes fratele @Hurdock❤️

 

  • Joci GTA 5 ? Dacă nu , de ce ?: Nu, dar doresc sa ma apuc.
  • Dacă joci GTA 5, pe ce rezolutie joci ?
  • Dacă ar fi un sistem din SA-MP pe care l-ai dorii in GTA 5 care ar fi ?: Un sistem de /shop, joburi, vehicule personale, statie peco, factiuni.
    Ce sisteme / comenzi considerați că ar fi musai ? Chiar vă rog să imi amintiți să nu uit comenzi sau sisteme necesare.: Factiuni, Joburi, Vehicule Personale.
Edited by qRuby.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...