Jump to content

[REZOLVAT] Problema Garaje personale by Edison


Olddrugs
 Share

Recommended Posts

Acum 3 ore, Olddrugs a spus:
  • Username :GuN
  • Problema întâlnită:Nu mi se salveaza garajele personale dupa ce dau restart la server
  • Detalii despre problemă:-
  • Ce ai încercat să faci înainte să postezi?:-
  • Cod sursa (recomandat pastebin.com) :- 
  • Alte detalii :-

Si vrei cumva sa-ti ghicim in stele ce sistem folosesti ? Lasa-ne omu meu comanda de creare a garajelor, codu sursa pnm

Link to comment
Share on other sites

Sistemul respectiv vine si cu un fisier de tip garages.sql , acela iti lipseste mai mult ca sigur.

 

Daca-l detii, intra in baza ta de date si doar dai simplu import, selectezi garages.sql, dai un restart, verifici server_log respectiv mysql_log si daca nu primesti vre-o eroare / atentionare / debug  ai rezolvat treaba.

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Wildo a spus:

Sistemul respectiv vine si cu un fisier de tip garages.sql , acela iti lipseste mai mult ca sigur.

 

Daca-l detii, intra in baza ta de date si doar dai simplu import, selectezi garages.sql, dai un restart, verifici server_log respectiv mysql_log si daca nu primesti vre-o eroare / atentionare / debug  ai rezolvat treaba.

Dar nu il gasesc , asta e problema

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Olddrugs a spus:

Am rezolvat problema cu salvarea garajelor , dar cand dau restart la server sau spawnez masina care se afla parcata in garaj , zice ca : https://imgur.com/a/nZyhKwG

Baga pe pastebin codul de unde iti vine mesajul respectiv.  

 + Ai adaugat in tabelul "cars" index-ul "VirtualWorld" ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...