Jump to content

[TOPIC CLOSED]


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

Acum 3 minute, OLTEANuadv a spus:

Ksenon, ce faci frate?

Poate se simte, zic si eu :))))  nu e vorba ca fac hate sau ceva, dar apreciez atat munca ta, cat si frustrarile lui. E drept ca nu este un panel original sa spun asa, care sa semene cu nephrit-u insa munca ta e de apreciat, m-au amuzat grav de tot frustrarile lui deoarece el ia sisteme din gm-uri rusesti, pac mare update nephrite, si mai avem tupeu aici sa sarim cu ciocu pe altii cand vine vorba de postat ceva ce contine numele "nephrite". Nu o sa mai continui sa-l atac pe Ksenon ca nu am nevoie de certuri sau alte porcarii,  mi se rupe stiuca daca am sau nu dreptate, sincer ma doare la distanta si de tine si de scripteru lui Awk

 

+1 pentru panel

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Wildo a spus:

Poate se simte, zic si eu :))))  nu e vorba ca fac hate sau ceva, dar apreciez atat munca ta, cat si frustrarile lui. E drept ca nu este un panel original sa spun asa, care sa semene cu nephrit-u insa munca ta e de apreciat, m-au amuzat grav de tot frustrarile lui deoarece el ia sisteme din gm-uri rusesti, pac mare update nephrite, si mai avem tupeu aici sa sarim cu ciocu pe altii cand vine vorba de postat ceva ce contine numele "nephrite". Nu o sa mai continui sa-l atac pe Ksenon ca nu am nevoie de certuri sau alte porcarii,  mi se rupe stiuca daca am sau nu dreptate, sincer ma doare la distanta si de tine si de scripteru lui Awk

 

+1 pentru panel

Faptul ca a luat ideea de la rusi nu o face mai putin apreciata, sa te vad pe tine facand un sistem de biliard care sa nu pice server-ul la macar 30 players.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Matt a spus:

Faptul ca a luat ideea de la rusi nu o face mai putin apreciata, sa te vad pe tine facand un sistem de biliard care sa nu pice server-ul la macar 30 players.

faptul ca a luat 85 % din sistem dintr-un gm e de apreciat , normal ca e de apreciat =)) 

in fine te rog eu abtine-te ca-i tii partea sau il pupi la dos, ca nu vreau sa ma cert cu nimeni, apreciez parerea 

Edit: Am zis clar ca mi se rupe pl de ei, eu doar mi-am dat cu parerea, nu era necesar sa ii iei apararea ca oricum nu se uita nimeni dupa parerea mea, ca el are comunitatea de 2k daily nu eu.

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Wildo a spus:

faptul ca a luat 85 % din sistem dintr-un gm e de apreciat , normal ca e de apreciat =)) 

in fine te rog eu abtine-te ca-i tii partea sau il pupi la dos, ca nu vreau sa ma cert cu nimeni, apreciez parerea 

Daca imi spun punctul de vedere nu inseamna ca il pup in cur. In momentul in care nu ai nimic de contra-argumentat e indicat sa taci decat sa te faci mai rau de cacat.

De unde stii tu ca el a copiat sistemul de pe net? Daca te referi la exemplul de la include-ul de physics te pot asigura ca nu are niciun element in el, este 100% schimbat, in plus acel include este si foarte prost optimizat.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Matt a spus:

Daca imi spun punctul de vedere nu inseamna ca il pup in cur. In momentul in care nu ai nimic de contra-argumentat e indicat sa taci decat sa te faci mai rau de cacat.

De unde stii tu ca el a copiat sistemul de pe net? Daca te referi la exemplul de la include-ul de physics te pot asigura ca nu are niciun element in el, este 100% schimbat, in plus acel include este si foarte prost optimizat.

Mai nou daca-ti dai cu parerea ma fac de cacat ?  

Cred ca cel care se face de cacat esti tu. 

Spune-ti punctu de vedere in legatura cu ce s-a discutat, nu-ti spune punctu de vedere in legatura cu parerea mea ????

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Wildo a spus:

Mai nou daca-ti dai cu parerea ma fac de cacat ?  

Cred ca cel care se face de cacat esti tu. 

Spune-ti punctu de vedere in legatura cu ce s-a discutat, nu-ti spune punctu de vedere in legatura cu parerea mea ????

Te duce foarte mult mintea din cate vad, nu inteleg de ce ti-am dat atata atentie, scuze.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Hah ... penibili

Unu la mana nu vad de ce va legati de PAWN cand e vorba strict de PHP aici. Ati inceput sa ziceti de sistemele lu' Ksenon de pe server, topicul e strict pentru panel.

Nu vad nici macar o asemanare cu panel-ul nephrite sincer .. poate doar template-ul ???? 

Daca nu esti capabil sa primesti un hate "constructiv" mai bine nu mai dai reply-uri penibile in topic .. 

Nu te recomand, am motivele mele, nu intru in subiect ca nu are rost si totodata e mai bine si pentru tine. 

 

Acum 2 minute, Wildo a spus:

faptul ca a luat 85 % din sistem dintr-un gm e de apreciat , normal ca e de apreciat =)) 

in fine te rog eu abtine-te ca-i tii partea sau il pupi la dos, ca nu vreau sa ma cert cu nimeni, apreciez parerea 

A postat Ksenon undeva vreun sourcecode legat de sistemul de biliard ? Nu cred ... deci nu ai de unde sa sti ce cod are el, de aici rezulta ca vorbeste gura fara tine. 

Pana si el a recunoscut la poker cel putin ca textdraw-urile sunt de pe net printr-un topic sau ca le-a facut ca acolo .. dar pe cine dracu' intereseaza asta frate ? Ok, sunt textdraw-uri de pe net, asa si ? Pe mine ma intereseaza cum merge sistemul in joc, no bugs, no downtimes si cum e codul scris ... in principal no shits, logic ca, ca jucator ma intereseaza si design-ul, dar daca ar fi sa aleg intre design pe care l-am mai vazut pe alt server / internet si performanta, as alege performanta ????, poate sunt eu invechit, nu stiu ???? 

 

Cat despre cei care sunteti de parere cu "il pupam in cur pe Stefan ca are nephrite si e mare jmeker" ei bine .. nu e asa fratilor, unii dintre noi poate au niste argumente pe langa ceea ce ganditi voi ca il pupam in cur ca are comunitatea x. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...