Jump to content

WANHEDA.RED Cheat


Recommended Posts

Salutare Leaks.ro wanheda este un cheat foarte bun pentru hvh dar si pentru legit hacking.Nu scad fps-uri si nu aveti niciun boost la fps.

Acest cheat vi-l ofer chiar daca e versiunea 2.9 ce-a de pe site de la ei eu va ofer mereu ultimele versiuni acestui cheat si voi reveni mereu cand este un update cu un topic now.

Cum injectez cheat-ul:Prima data trebuie sa intrati in CS:GO iar dupa il puneti in bara descarcati procces hacker sau ce injector folositi voi si va duceti la procesul csgo.exe click dreapta si va duceti la inject si dupa o sa va intrebe ce sa injectati si apasati pe dll pe care vi-l dau eu.Iar dupa intrati in cs go si va distrati.

Cum il activez:Ca sa activati cheat-ul folositi tasta INS de pe tastatura.

Download:[/hide]https://www98.zippyshare.com/v/w09zkLsr/file.html[/hide]

Ultima versiune:[/hide]https://www98.zippyshare.com/v/ueGbFrek/file.html[/hide]

Edited by Octavian

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Tukson a spus:

Bravo. Sunt sute de cheat-uri free pe net. Nu se mai merita cs go-ul.. mai ales de cand la facut gratuit.

Gratuit l-au facut  din cauza ca s-a adaugat danger zone zis ca un battle royale copiat de la PUBG sau Fortnite si cica l-au mai facut gratuit.Din cauza asta nu se mai merita sa joci legit pentru ca toti se activeaza in fiecare meci.Un meci la non-prime este ca un meci la hackvshack HVH

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, gogu a spus:

Asta si am zis si mai sus nu sunt atat de idiot sa va dau un keylogger pentru ca e o mare prostie daca postez pe comunitate nu vreau sa fiu ca cineva nu dau nume si sa primesc hate chiar nu imi convine deaia si dau totul curat cum am eu in calculator.Daca v-as fi dat m-as face eu de rusine si asta nu mi-ar place.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Octavian a spus:

Gratuit l-au facut  din cauza ca s-a adaugat danger zone zis ca un battle royale copiat de la PUBG sau Fortnite si cica l-au mai facut gratuit.Din cauza asta nu se mai merita sa joci legit pentru ca toti se activeaza in fiecare meci.Un meci la non-prime este ca un meci la hackvshack HVH

 

Mie-mi spui... din 20 de meciuri normale competitive, 15 am nimerit hvh. Majoritatea folosesc prostiile alea de ezfrags, killit etc.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Tukson a spus:

 

Mie-mi spui... din 20 de meciuri normale competitive, 15 am nimerit hvh. Majoritatea folosesc prostiile alea de ezfrags, killit etc.

Killit-ul e copil mic pe langa asta l-am testat este chiar foarte ok dar nu bate skeet.cc dar pot sa zic ca dau tap la aimware si unityhack

Dar ce sa zic de EzFrags e un cheat facut asa la panarama free 

Edited by Octavian

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...